kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos meno mokyklos jungtinio akordeonistų orkestro koncertinė – pažintinė kelionė į Vokietiją

Kas iš mūsų nesvajoja apie koncertinę-pažintinę kelionę? Neslėpsiu – pats dažnai apie tai pagalvoju. Ir štai 2013 m. gegužės 22-28 d. vykdant vaikų vasaros poilsio programą ,,Veiklus jaunimas” Heides miesto muzikos mokyklos direktoriaus Richard Ferret kvietimu Rudaminos meno ir Šalčininkų menų mokyklų jungtinis akordeonistų orkestras vyko į koncertinę-pažintinę kelionę į Vokietiją.Pagrindiniai programos tikslai – jaunų menininkų bendravimas, naujos pažintys, galimybė dirbti, muzikuoti, mokytis kartu ir kitos šalies kultūros pažinimas.
 

Lydimi orkestrų vadovų Bogdano Voicinovič ir Valerijaus Masėno bei Rudaminos meno mokyklos direktoriaus Jurijaus Krupičevičiaus orkestras lankėsi Berlyne, Hamburge, Heide, Meldorfe ir kitose Schleswig-Holstein krašto miestuose. Vaikus sužavėjo miestų senamiesčiai, nepaprasti ne tik savo grožiu, bet ir istorija.

Orkestras koncertavo Albersdorf miesto vidurinėje mokykloje bei Meldorfo mieste muzikos mokyklų festivalyje „Dithmarscher Musikschule-Fest 2013“, kuriame dalyvavo 11 kolektyvų.


Mūsų orkestras vienintelis turėjo garbę pasirodyti šiame festivalyje du kartus – atidaryme bei finale. Orkestras atliko nuotaikingą lietuvių ir užsienio kompozitorių muziką. Koncerto klausytojai labai šiltai priėmė mūsų mokinių grojimą.
 

Kelionės metu vaikai labai susidraugavo, atsisveikinimas nepraėjo be ašarų. Džiaugiamės, jog tokios koncertinės išvykos tampa gražia tradicija, kurią tikimės tęsti ir ateityje.

 

Vyresn. akordeono mokytojas Bogdan Voicinovič

Shadow up