kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Senjorus pasiskiepyti nuo COVID-19 kvies automatiniai skambučiai

Vilniaus rajono savivaldybė ragindama ir kviesdama pažeidžiamiausią visuomenės grupę – senjorus skiepytis, pasinaudojo telekomunikacijos bendrovės „Telia“ siūloma pagalba – jau netrukus 65 m. ir vyresnio amžiaus Vilniaus rajono gyventojai sulauks automatinio skambučio su priminimu apie jiems priklausantį skiepą nuo COVID-19 ligos.


Automatinis skambutis su įrašytu moters balsu, sugeneruotas trimis kalbomis – lietuvių, lenkų ir rusų, kvies atsakyti, ar jau esate pasiskiepę nuo COVID-19 ir koks Jūsų požiūris į vakciną.

 

Kaip viskas veiks?

„Telia“ telekomunikacijų bendrovė tiesiogiai paskambins 65 metų amžiaus ir vyresniems Vilniaus rajono gyventojams ir informuos apie galimybę pasiskiepyti pasirinkta vakcina.

Iš pradžių gyventojų bus prašoma pasirinkti kalbą. Pranešimai bus skaitomi lietuvių, lenkų ir rusų kalbomis, tad kantriai išklausykite visą pranešimą iki galo. Pasirinkus atitinkamą kalbą bus perskaitytas pranešimas ir jei Jūsų pasirinktas atsakymas bus teigiamas ir nuspręsite pasiskiepyti – artimiausiomis dienomis paskambins už vakcinavimą Vilniaus rajone atsakingi asmenys ir suderins skiepijimo datą. Papildomo skambučio sulauksite ir tuo atveju, jei nesate apsisprendę dėl skiepo ar Jums kiltų papildomų klausimų.

Neatsiliepus į skambutį, skambutis bus pakartojamas kelis kartus, kas pusvalandį. Telekomunikacijų bendrovėms senjorų telefonų numerius tik šiam tikslui pateiks poliklinikos. Skambučių priėmimas Jums nieko nekainuos.

 

Skiepai – tai galimybė saugiai gyventi. Pasiskiepykime bei apsaugokite save ir kitus!


Shadow up