kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

ES paramos lėšomis rekonstruota Sodų g. Skaidiškių kaime


Vilniaus rajono savivaldybės administracija praneša, kad yra baigiamas įgyvendinti „Vilniaus rajono Nemėžio sen., Skaidiškių k., Sodų g. rekonstrukcija“ projektas, kuris finansuojamas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 4 prioriteto „Esminė ekonominė infrastruktūra” priemonę „Savivaldos transporto infrastruktūros modernizavimas ir plėtra”.  Projekto tikslas – plėtoti regioninės reikšmės transporto infrastruktūrą, formuoti reikiamo pralaidumo ir patikimo susisiekimo infrastruktūros tinklą Vilniaus rajone.


2012 metų spalio mėnesį buvo baigti vykdyti Vilniaus rajono Nemėžio seniūnijos Skaidiškių kaimo Sodų gatvės rekonstrukcijos darbai. Įgyvendinant projekto veiklas buvo rekonstruota Skaidiškių kaimo Sodų gatvė, kurios ilgis – 1,483 km, važiuojamosios dalies plotis – 6,5 m, šios gatvės atšakos plotis daugiabučių namų kiemuose – 5,5 m. Projekto lėšomis taip pat buvo įrengtas 2 m pločio pėsčiųjų ir dviračių takas, gatvės apšvietimas, bei įrengtos eismo saugumo priemonės t. y. automobilių greitį mažinimo kalneliai, taip pat buvo rekonstruota valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 106 ir Sodų gatvės sankryža įrengus joje pėsčiųjų saugumo salelę.
 

Atlikus gatvės rekonstrukciją buvo pagerintos eismo sąlygos: padidėjo eismo saugumas, sumažėjo neigiamas poveikis žmonių gyvenimo kokybei ir aplinkai, sumažėjo kelio priežiūros ir transporto priemonių eksploatacinės išlaidos bei pagerėjo minėto kaimo bei rajono estetinis vaizdas.
 

Projektas pradėtas įgyvendinti 2011 metų pabaigoje. Projekto vertė – 2 028 072,48 Lt, iš jų 1 723 861,61 Lt – tai ES struktūrinių fondų lėšos, kitos išlaidos buvo finansuojamos valstybės biudžeto ir Vilniaus rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.
Shadow up