kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kvietimas į turizmo maršrutų pristatymo kelionę

Vilniaus rajono savivaldybės administracija kartu su Rokiškio krašto muziejumi bei kitais projekto partneriais vykdo projektą „Nematerialios kultūros ir vietinio istorijos paveldo išsaugojimas, prieinamumas ir plėtra, gerinant darnų turizmo konkurencingumą Latvijoje, Lietuvoje ir Baltarusijoje“: „Atraskime regionų šaknis iš naujo!“ (ENI-LLB-1-108). Pagal šį projektą yra numatyta turizmo maršrutų pristatymo kelionė po Vilniaus ir Rokiškio rajonų lankytinas vietas Lietuvos žurnalistams, kelionių organizatoriams ir gidams (14 asmenų, po 1 iš skirtingos organizacijos).


Kelionė numatyta 2021 m. liepos 27–29 dienomis. Kviečiame dalyvauti!

Iš Jūsų laukiame įdomaus maršruto ir lankomų vietų aprašymo interneto portale, spausdintame leidinyje ir (arba) kituose jūsų atstovaujamuose šaltiniuose.

Kelionė (maitinimas, nakvynė, ekskursijos ir paslaugos, transporto paslauga) bus apmokėta, tereikia atvykti iki Rokiškio ar Vilniaus. Kelionės po Vilniaus ir Rokiškio rajonų lankytinas vietas programą rasite ČIA.

Jeigu sutinkate dalyvauti, prašome pranešti dalyvaujančio asmens vardą, pavardę ir kontaktus, atstovaujamos organizacijos pavadinimą bei atvykimo vietą. Atsakymo laukiame iki liepos 16 dienos.

Maršrutų aprašymus rasite ČIA.

Registracija vykstantiems iš Vilniaus – Grazina.Golubovska@vrsa.lt, tel. +370 673 91644 (kontaktinis asmuo Gražina Golubovska).

Registracija vykstantiems iš Rokiškio – d.kiukiene@muziejus.rokiskyje.lt, tel. +370 612 81371 (kontaktinis asmuo Dalia Kiukienė). 


 
Maišiagalos dvaras
nuotr. Donatas Petkevičius
Vladislavo Sirokomlės muziejus 
Bareikiškėse 
Keturiasdešimties totorių mečetė ir kapinės
nuotr. Lukas Jonaitis 
Liubavo dvaro malūnas
nuotr. Lukas Jonaitis
Maišiagalos piliakalnis 
nuotr. Lukas Jonaitis
Kunigo Prelato Juzefo Obrembskio muziejus 
nuotr. Marian Dzvinel
 
Medininkų pilis
nuotr. Donatas Petkevičius
Bradeliškių piliakalnis
nuotr. Lukas Jonaitis
Totorių skanėstai


 

 
 

Shadow up