kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

10-osios Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijos šventės akimirkos

Rugsėjo 5 d. Paberžės seniūnijoje, prie bažnyčios esančiame parke vyko tradicinė, šiemet jau 10-oji Paberžės Švč. Jėzaus Širdies parapijos šventė, kuri visada turi derliaus šventės atspalvį. Šiemet šventę lydėjo pavadinimas „Šventasis Juozapas – tėvystės pavyzdys“.


Iškilmės, kurių metu tikintieji dėkojo Dievui už šių metų derlių prasidėjo šv. Mišios Paberžės Švč. Jėzaus Širdies bažnyčioje. Mišių metu į bažnyčią buvo įneštos palaimintosios Boleslavos Liament relikvijos, taip pat ikona ir paveikslas su jos atvaizdu.

Šventę vainikavo nuostabus renginys parke. Paberžės seniūnijos atstovai kvietė visus pasidalyti šių metų duona, vaišintis gardžiais šeimininkių paruoštais valgiais.

Į šventę atvykęs Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Robert Komarovski linkėjo visiems nuostabios šventės, perdavė Vilniaus rajono merės Marijos Rekst padėkos raštą, kuriame dėkojama visiems ūkininkams už jų sunkų darbą.

Vicemeras kartu su Žemės ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoju Gediminu Janavičiumi taip pat įteikė padėkos raštus ūkininkams ir dėkojo jiems už jų sunkų darbą, meilės skiepijimą gimtajai žemei ir sunkiam ūkininko amatui, patriotiškumą ir pagarbą žemdirbystės tradicijoms. Seniūnė Agata Puncevičienė taipogi dėkojo vietiniams ūkininkams už visus metus teikiamą pagalbą, ypač žiemos laikotarpiu.

Klebonas kunigas Marek Gladki sveikino gausiai į šventę atvykusius garbingus svečius iš Lenkijos ir Lietuvos. Dėkojo visiems prisidėjusiems prie atlaidų organizavimo, kurie šiemet vyko jau 10-ą kartą.

Savo dainomis ir puikiais pasirodymais susirinkusius džiugino jaunimo grupė „Randeo Anima“, reprezentacinis dainų ir šokių kolektyvas „Wileńszczyzna“ bei atlikėjas Robert Klimaševski.

Svečiai linksminosi, dalyvavo įvairiose rungtyse. Vaikams veiklas vedė smagūs animatoriai.

   
     
     
     
     
     
     
   
   

Nuotr. organizatorių

Shadow up