kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Visų šventųjų ir Vėlinių išvakarėse lankyti iškilių asmenybių ir visuomenės veikėjų kapai

Artėjant Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dienai, kaip ir kasmet, Vilniaus rajono seniūnijų atstovai pasirūpino, kad nusipelniusių, iškilių asmenybių ir visuomenės veikėjų kapavietės, karo metais žuvusiųjų karių ir civilių bei apleisti ir nelankomi kapai būtų deramai sutvarkyti, o pagerbiant mirusiųjų atminimą, uždegtos atminimo žvakės ir sukalbėta malda.


Dėkojame Vilniaus rajono seniūnijoms bei vietos bendruomenėms, kurie kasmet pasirūpina apleistų kapaviečių sutvarkymu.

 

Informacija bus papildyta


 

Marijampolio seniūnijos atstovai aplankė iškilių asmenybių kapus

Spalio 28 d. Marijampolio seniūnijos atstovai kartu su seniūnu Andrejumi Žabelovičiumi bei Lenkijos Respublikos ambasados atstovais, aplankė ir uždegė žvakes ant Armijos Krajovos karių kapų Piktakonių kaime. Žvakės taip pat uždegtos Bagušių kaime, kur 2004 metais liepos 16 d. buvo iškeltas paminklas Armijos Krajovos kariams, kovojusiems už nepriklausomybę, atminti.

     
     


Nuotr. Marijampolio seniūnija


 

Spalio 29 d. Vilniaus krašto etnografinio muziejaus ir jo filialo Ažulaukėse, Vladislavo Sirokomlės muziejaus ir Europos geografinio centro darbuotojai aplankė kapus ir pagerbė už laisvę žuvusius didvyrius.

Uždegtos žvakutės bei padėtos gėlės Eitminiškių, Barunėlių, Sužionių, Glitiškių, Buivydžių, Balingrado i Šventininkų kapinėse. Sutvarkyti ir aplankyti kapus bei pasimelsti už mirusius jau tapo Vilniaus krašto etnografinio muziejaus tradicija.

     
     
     
     
     
     
     

 

Nuotr. Pavel Dobrovski, Marian Dzvinel


 Uždek atminimo žvakutę Anapilin išėjusiems mokytojams

Vilniaus krašto etnografinio muziejaus Ažulaukės filialas – Vilniaus krašto švietimo muziejus Visų šventųjų ir Vėlinių išvakarėse pradėjo kasmetinę akciją „Atminimo šviesa mirusiems mokytojams“. Šiandien pirmą kartą buvo aplankyti Nemenčinės ir Ažulaukės kapinėse palaiduoti direktoriai, mokytojai, auklėtojai.

Lankydami artimųjų kapus, trumpam sustokime prie savo mokytojų kapų, pagerbkime Jų atminimą, grįžkime prie gerų prisiminimų ir minčių...


Nuotr. Marian Dzvinel


 

Spalio 31 d., kaip ir kiekvienais metais, Maišiagalos kunigo Juzefo Obrembskio muziejaus ir Tradicinių amatų centro Houvalto dvare Maišiagaloje darbuotojai aplankė kunigų, vienuolių, parapijos šeimininkių ir kareivių kapus. Buvo uždegtos žvakės ir padėti vainikai, kurias Janinos Voleišo edukacinių užsiėmimų metu, kartu su auklėtoja Romalda Chmel, sukūrė Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos 3 klasės mokiniai.


     
     
     
     
     


Nuotr. Janina WołejszoShadow up