kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminoje įvyko integruotas menų renginys Lietuvos muzikos ir meno mokyklų akordeono muzikos VIII-konkursas-festivalis „Rudens kaskados“

Š. m. spalio 30 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre įvyko Lietuvos muzikos ir meno mokyklų akordeono muzikos VIII konkursas–festivalis „Rudens kaskados“, kurį organizavo Rudaminos meno mokyklos akordeono dalyko metodinės grupė.


Šio renginio metu vyko integruotas dailės ir akordeono dalyko praktinis seminaras „Visuminis vaiko ugdymas: muzikos ir dailės sąveika lavinant pradinius menininkų įgūdžius“. Šio seminaro programos rengėjos – Rudaminos meno mokyklos mokytojos – akordeono dalyko vyresnioji mokytoja Sigita Rozova, dailės dalyko vyresnioji mokytoja Ivona Dakinevič ir Vilniaus B. Jonušo muzikos mokyklos akordeono dalyko mokytoja ekspertė Irena Lošakevič. Seminaro metu mokytojos pristatė savo kūrybos knygelę „Ponas akordeonas ir ponia spalva“, kuri skirta mokiniams, pradedantiems groti akordeonu.

Labai malonu, kad renginys prasidėjo nuo mūsų mokyklos absolvento Konrad Dovgerd pasirodymo, kuris nuo šių mokslo metų mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir yra I kurso studentas. Jis nuolat groja įvairiuose mūsų organizuojamuose renginiuose, kuo mes labai džiaugiamės.

Konkursas nors ir nebuvo labai gausus, įvyko. Džiugu, kad net 2 mūsų mokyklos mokiniai – Aleksandr Gilevič ir Kristupas Simanavičius (mok. S. Rozova) tapo laureatais savo amžiaus kategorijose. Džiaugiamės ir sveikiname juos. Taip pat sveikiname Rudaminos meno mokyklos mokinius, dalyvavusius ir šauniai pasirodžiusius šiame konkurse: Mateuš Voleiko (mok. J. Popova), Evą Vasiljevą, Martiną Jasinskį (mok. B. Voicinovič).

Labai džiugu, kad renginys įvyko gyvai, nors įtempta situacija dėl Covid-19 viruso ir sumažino dalyvių skaičių. Atlikėjai, negalėję dalyvauti festivalyje, atsiuntė vaizdo įrašus, kuriuos žiūrovai pamatė koncerto metu. Festivalyje pasirodė svečiai iš Šalčininkų S. Moniuškos menų mokyklos, Jašiūnų muzikos mokyklos – juos stebėjome per nuotolį. O Rudaminos meno mokyklos akordeonistų orkestras (vad. B. Voicinovič, solistas Kevinas Jasinskis) pradžiugino gyvu atlikimu ir dovanojo tris kūrinius bei pliūpsnį šiltų emocijų.

   
 Rudaminos meno mokyklos
Vyresn. akordeono mokytoja Sigita Rozova

 

Shadow up