kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sėkmingi Vilniaus rajono bėgikų startai Lenkijoje

Rugsėjo 21 d. Goldapės mieste Lenkijoje vyko Tradicinės XXI Goldapės kroso varžybos, kuriose labai gerai pasirodė Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos biatlonininkai, slidininkai ir lengvaatlečiai, iškovoję 4 pirmąsias, 1 antrąją ir 3 trečiąsias vietas.


 

Kamila Stefanovič pirmoji iš mūsų sportininkų stojo į startą mergaičių 2003-2004 gim. m. grupėje 1000 m distancijoje. Kamila nuo pat pradžių išsiveržė į priekį ir užtikrintai laimėjo bėgimą su 30 m persvara. 2001-2002 gim. m. vaikinų grupėje startavęs Dariuš Zabiela 1000 m įveikė per 4 min. 47 sek. ir tapo nugalėtoju. Dar vieną pirmąją vietą iškovojo Karolina Savko mergaičių 2000 gim. m. grupėje. Karolina 1500 m įveikė per 6 min. 40 sek. ir 12 sekundžių aplenkė antroje vietoje likusią varžovę.

Mergaičių, gim. 1998-1999 m., amžiaus grupėje Daiva Karpovičiūtė 1500 m distancijoje irgi užlipo ant nugalėtojų pakylos, iškovodama trečiąją vietą. Toje pačioje vaikinų amžiaus grupėje antrąją vietą užėmė Dariuš Černigovski. Dariuš 1500 metrų nubėgo per 5 min. 52 sek. Vaikinai ir merginos, gimę 1995-1997 metais, turėjo įveikti 1500 m distanciją. Justina Siavro ir Radoslav Aleksandrov gerai bėgo sunkioje distancijoje ir savo amžiaus grupėse užėmė trečiąsias vietas.

Po 5 min. poilsio Radoslav Aleksandrov dar kartą stojo į startą pagrindiniame 7,2 km bėgime suaugusiųjų grupėje. Radoslav pirmuose kilometruose bėgo lyderių grupėje, bet vėliau neišlaikė spartos ir sudėtingą kalnuotą trasą įveikęs per 27 min. 20 sek. finišavo 8 vietoje OPEN kategorijoje. Vyrų V-20 grupėje Radoslav Aleksandrov užėmė 1 vietą.

Visi varžybų dalyviai, kurie įveikė distanciją gavo proginius medalius, 1-3 vietų laimėtojai OPEN kategorijoje tarp vyrų ir moterų gavo pinigines premijas, o savo amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir daiktiniais prizais. Apdovanojimus sportininkams įteikė Goldapės miesto Tarybos vice pirmininkas Marian Modiuševski, Goldapės m. seniūnijos sekretorius  Anna Ravinis bei Sporto ir Rekreacijos centro direktorius Marek Kuskovski.

Sveikiname mūsų sportininkus ir linkime gerų rezultatų ateityje.

 

Vilniaus rajono savivaldybės

sporto mokyklos direktorius

Marijan Kačanovski 

Shadow up