kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Neįgaliųjų sporto šventė

Vilniaus rajone jau tapo tradicija, kad kasmet organizuojama neįgaliųjų sporto šventė „Sportas ir mes“. Šiais metais šventė vyks spalio 24 d. (ketvirtadienį) Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos sporto salėje (adresu: Vilniaus r., Rudaminos k., Gamyklos g. 64). Šventės pradžia 10.00 val.


Programoje numatytos 11 sporto disciplinų: šaškės, šachmatai, baudų metimas į krepšį, kėgliai, žiedų užmetimas ant stovo, kamuoliukų metimas į taikinį, smiginis, stalo tenisas, stalo futbolas, žaidimas „boccia“, ritulio mušimas į vartus.

Maloniai kviečiame visus neįgaliuosius dalyvauti šioje šventėje ir dalyvius užsiregistruoti iki spalio 16 d. faksu (8 5) 237 1300 arba elektroniniu paštu neigaliujucentras@gmail.com nurodant dalyvio vardą, pavardę, darbingumo lygį, negalios pobūdį (fizinė ar proto), taip pat nurodyti, jei asmuo juda vežimėlio pagalba bei kokiose disciplinose asmuo dalyvaus. Vienas asmuo gali pasirinkti ne daugiau trijų disciplinų. Taip pat prašome nurodyti neįgaliuosius lydinčių asmenų skaičių.

Išsamesnė informacija teikiama tel.: (8 5) 237 1300; 865 523735.

 

Vilniaus rajono savivaldybės administracija

 

 

Shadow up