kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame įvertinti E-demokratijos priemones


Vilniaus rajono gyventojai jau beveik metus laiko gali sėkmingai naudotis įdiegtomis elektroninės demokratijos paslaugomis pagal projektą „Elektroninės demokratijos sprendimų diegimas Vilniaus rajono savivaldybėje“.


Projekto įgyvendinimo metu buvo sukurta ir įdiegta moderni interneto svetainė, kurioje yra talpinama visa su Vilniaus rajono savivaldybės veikla susijusi informacija, skelbiama gyventojams aktuali informacija, vykdomos apklausos. Taip pat įdiegtos teisės aktų ir jų projektų skelbimo, konferencijų organizavimo, tarybos nario tinklaraščio, elektroninių paslaugų bei posėdžių valdymo posistemės, sukurta galimybė užprenumeruoti naujienas. Prisiregistravę gyventojai gali pateikti savo nuomonę ir komentarą. E-demokratijos sprendimų pagalba sukurtos efektyvios gyventojų informavimo priemonės, paskatintas glaudesnis bendradarbiavimas tarp piliečių ir savivaldybės, pagerinta savivaldybės teikiamų viešųjų paslaugų kokybė bei užtikrintas veiksmingas ir skaidrus vietinės valdžios funkcionavimas.

Vilniaus rajono savivaldybės administracija vykdo gyventojų apklausą apie teikiamas e-demokratijos paslaugas. Kviečiame dalyvauti ir įvertinti sukurtų e-demokratijos paslaugų naudingumą bei išreikšti savo nuomonę apie jas. Tikimės, kad skirsite kelias minutes ir atsakysite į pateiktus apklausos klausimus, kuriuos rasite savivaldybės tinklapio dešiniame stulpelyje. Dėkojame už sugaištą laiką.

Shadow up