kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemėžyje įvyko rudeninis krosas

Š. m. lapkričio 17 dieną, nepaisant lietingo oro, Nemėžyje įvyko paskutinės šį rudenį bėgimo varžybos Vilniaus rajone. Renginio organizatoriai – Nemėžio kaimo bendruomenė, Vilniaus rajono Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija ir Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokykla, gerai pasiruošė renginiui – sportininkai startavo ir finišavo prie starto arkos, renginio dalyvių laukė karšta arbata su totorišku skanėstu „šimtalapiu“, nemokamos šiaurietiško ėjimo pamokos su instruktoriais bei gera nuotaika.


 

Renginio dalyvius pasveikimo Susisiekimo viceministras, Nemėžio bendruomenės narys, Vladislav Kondratovič, kuris priminė, jog varžybų diena sutampa su Pasauline žuvusiųjų eismo įvykiuose atminimo diena. Viceministras atkreipė dėmesį, kaip svarbu rudenį ir žiemą pėstiesiems būti matomiems, todėl vaikams ir jaunimui padalijo kelyje būtinus palydovus – atšvaitus ir palinkėjo, kad žmonės saugotų savo gyvybę ir nepamirštų segėti atšvaitų.

Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į 9 amžiaus grupes.  Jauniausieji turėjo įveikti 200 m, pagrindinės distancijos trasa siekė 5000 m vyrams ir 3000 m moterims, o senjorų ir VIP kategorijos atstovai turėjo įveikti 1000 m distanciją.

Pirmieji startavo jauniausieji sportininkai. Vaikai su dideliu džiaugsmu ir entuziazmu įveikė distanciją ir laukė apdovanojimų ceremonijos. Džiugu, jog nepritrūko bėgimo entuziastų VIP ir senjorų grupėse, tiek vyrai, tiek moterys noriai stojo prie starto linijos.

Renginio metu sulaukėme rudeninio oro „pokšto“ – pirmąją varžybų valandą pūtė žvarbus vėjas ir lijo, tačiau po jaunų sportininkų apdovanojimų ceremonijos, tamsumas išsklaidė rudeninė saulė. Orai neišgąsdino sporto entuziastų. Tiek jauni, tiek vyresni noriai išbandė šiaurietiško ėjimo techniką, su kuria supažindino Vilniaus sveiko miesto biuro instruktoriai.

Varžybų nugalėtojai, pirmieji savo amžiaus grupėse pasiekę finišo liniją, ir pagrindinės distancijos prizininkai gavo renginio rėmėjo UAN „PakMarkas“ įsteigtas dovanas – sportines liemenes, gertuves, pirštines ir kitus vertingus sportinius prizus. 

Shadow up