kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Vaikų svajonės 2013“ išsipildė!

„Vaikų svajonės“ – tai socialinis projektas, kuriuo siekiama paskatinti žmones dovanoti džiaugsmą sudėtingomis sąlygomis augantiems vaikams, kurie svajoja ir nuoširdžiai tiki Kalėdų stebuklu, tačiau jų tėveliai ne visada pajėgūs jų norus išpildyti.


Akcijoje „Vaikų svajonės 2013“ aktyviai dalyvavo 20 Vilniaus rajono savivaldybės seniūnijų. Šiais metais mažieji Vilniaus rajono vaikučiai gausiai svajojo - iš 450 kalėdinių norų geros valios žmonės išpildė 428 svajones.

Projekto metu Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyrius glaudžiai bendradarbiavo su labdaringa organizacija „Filantropija plus”, kuri prisidėjo prie vaikų iš asocialių ir vargingų šeimų norų realizavimo. Įgyvendinti vaikų svajones taip pat padėjo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Teisės skyrius, kuris surinko pinigus ir išpildė neišrinktų vaikų svajones. Geraširdžiai iš kitų Lietuvos miestų siuntė dovanas bei pinigų. Neabejingi liko ir užsienyje gyvenantys žmonės, skyrę reikiamas pinigų sumas. Už suaukotus pinigus nupirkti vaikų norimi daiktai.

Išsirinktą vaiko svajonę buvo galima išpildyti 3 būdais: dovaną įteikti asmeniškai, nusiųsti ją su tuo vaiku dirbančiam socialinės paramos centrui, kad jie įteiktų dovaną, arba pervesti reikiamą pinigų sumą dovanai pirkti į konkrečiu vaiku besirūpinančio socialinės paramos centro sąskaitą.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyrius dėkoja soc. darbuotojams darbo su soc. rizikos šeimomis už rūpestingumą, pasiaukojimą ir nelengvą darbą bei visiems žmonėms, prisidėjusiems prie projekto.

Shadow up