kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Video konferencija su projekto „Lyderių laikas 2“ partneriais

Sausio 9 d. Vilniaus rajono savivaldybės projekto „Lyderių laikas 2“ kūrybinė komanda  ir neformaliųjų studijų atstovai dalyvavo vaizdo konferencijoje (skype video) su projekto užsienio ekspertėmis prof. Louise Stoll ir Coleen Jackson.


 

Video konferencijos dalyviai kartu su pašnekovėmis aptarė kūrybinės komandos kuriamą konsultacijų modelį bei rūpimus klausimus. Ekspertės suteikė dalyviams daug naudingų patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį kuriant konsultacijų modelį rajone, kaip efektyviai pamatuoti veiklos rezultatus.

Pabrėžė, kad kuriant kažką naujo būtina konkrečiai žinoti, ko siekiama. Video konferencijos dalyviai atsakė į eksperčių klausimus: kiek mokyklų, vadovų, mokytojų, mokinių įtraukta į projektą, kaip pasikeitė projekte dalyvaujančios mokyklos nuo projekto pradžios, kuo jos skiriasi nuo kitų projekte nedalyvaujančių mokyklų. Ekspertės džiaugėsi, kad projektas sėkmingai vystomas Vilniaus rajone. Taip pat siūlė į projekto įgyvendinimą įtraukti kuo daugiau jaunų žmonių, mokinių. Konferencijos metu kalbėta apie kuriamo konsultacijų modelio kokybės ir tvarumo užtikrinimą bei jo plėtrą.

Ekspertės linkėjo sėkmės kuriant konsultacinį modelį ir skleidžiant informaciją apie jį.

Dalyvavimas tokioje video konferencijoje – tai  patirtis kiekvienam joje dalyvavusiam.

 

Irena Mazailo,
Kūrybinės komandos narė,
Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

Shadow up