kaires_puses_index

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos slidininkų medaliai Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose Ignalinoje

Šeštadienį, vasario 8 d. Ignalinoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio slidinėjimo varžybos. Teisę varžybose atstovauti Vilniaus rajoną iškovojo rajoninių varžybų nugalėtojai, kurie kovėsi vasario 5 dieną Nemenčinės apylinkėse ant tirpstančio sniego likučių. Merginų grupėje nugalėjo Mostiškių pagrindinės mokyklos atstovės, o tarp vaikinų nugalėtojais tapo Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos mokiniai.

Nepaisant smarkaus lietaus naktį ir pirmoje dienos pusėje į varžybas suvažiavo net 25 mokyklos – savų rajonų ir miestų nugalėtojai.

Pirmosios prie starto linijos išsirikiavo merginos. Mostiškių pagrindinės mokyklos komanda, susidedanti iš Emilijos Siavro, Agatos Pozlevič ir Agnieškos Siavro, užėmė aukštą 5 vietą, iškovodamos Vilniaus rajonui 92 taškus. Merginas varžyboms ruošė mokyklos vyresnioji kūno kultūros mokytoja Regina Kozlovska.

Po merginų finišo startavo vaikinai, kurie turėjo įveikti 5 kilometrus.

Varžybose labai gerai pasirodė Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos kūno kultūros mokytojo eksperto Marijano Kačanovskio auklėtiniai, iškovodami bronzos medalius bei 107 taškus Vilniaus rajonui.

Sidabro medaliai buvo pasiekiami ranka, tačiau Adamo karščiavimas sutrukdė atsistoti ant antro apdovanojimų pakylos laiptelio. Bronzos medalius iškovojo Radoslav Aleksandrov, Hubert Ponsevičius, Adam Mikelevič ir Harold Lapkauskas. Radoslav Aleksandrov taip pat iškovojo bronzos medalį individualiose lenktynėse, 5 km nuotolį įveikęs per 13 min. 00 sek. Varžybų nugalėtojais tapo Ignalinos atstovai.

Sveikiname Vilniaus rajono atstovus ir linkime tolimesnės sėkmės.