kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Garbingo 100 metų jubiliejaus proga Vilniaus r. savivaldybės merė pasveikino Marijampolio seniūnijos gyventoją

Kovo 10 d. Vilniaus r. savivaldybės merė Marija Rekst iškilmingai pasveikino garbingo 100 metų jubiliejaus sulaukusią Marijampolio seniūnijos, Rakonių kaimo gyventoją Darją Konoškovą. Kartu su mere atvyko socialinės rūpybos skyriaus vedėja Stefanija Stankevič, Marijampolio seniūnijos seniūnas Andrej Žabelovič, Marijampolio seniūnijos vyresnioji socialinio darbo organizatorė Janina Grinevič, Vilniaus skyriaus - 4 - ojo pensijų skyriaus vedėja Regina Borkovska ir mero patarėja Juliana Jedinskaja.


Merė, linkėdama stiprios sveikatos ir ramių bei šviesių gyvenimo metų, jubiliatei įteikė padėkos raštą, dovaną ir gėlių puokštę.

Darja Konoškova gimė 1914 m. kovo 10 d., Barkuškių kaime, Šalčininkų rajone, 8 vaikų šeimoje. Buvo ištekėjusi 2 kartus. Susilaukė 4 vaikų. Turi vieną dukterį Liljana ir tris sūnus (Andrejų, Nikolajų, Ivaną).

Darja Konoškova sakė, kad sunkus buvo jos gyvenimas. Ypač sunkūs buvo karo ir pokario metai. Tačiau dabar šimtametė turi 7 anūkus ir yra laiminga. Džiaugiasi turėdama gerą šeimą, taip pat yra dėkinga valstybei už paramą.

Linkime jubiliatei sveikatos, stiprybės, laimės ir džiaugsmingų dienų.

 

Shadow up