kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Skaidiškėse, Marijampolyje ir Rukainiuose pradedami tiesti vandentiekio ir nuotekų tinklai

UAB „Nemėžio komunalininkas“ atliko projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Vilniaus rajone (Skaidiškėse, Marijampolyje, Rukainiuose)“ rangos darbų pirkimą. Š. m.  gegužės 12 d. buvo pasirašytos sutartys su įmonėmis UAB „KRS“ ir UAB „PST“, kurios vykdys rangos darbus.


Projekto vertė siekia 21 mln. Lt.

Pagrindinis projekto tikslas – vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra, vandens valymo įrenginių ir nuotekų valymo įrenginių statyba Marijampolyje, Rukainiuose ir nuotekų valymo įrenginių statyba Skaidiškėse, siekiant užtikrinti gyventojams kokybišką geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą.

Minėtų gyvenviečių teritorijose gyventojams šiuo metu nėra užtikrintas tinkamos kokybės vandens tiekimas bei nuotekų tvarkymas. Gyventojai buitiniams poreikiams naudoja šulinių vandenį, kurio kokybė dažnai neatitinka geriamam vandeniui keliamų reikalavimų. Tikimasi, kad projekto įgyvendinimas pagerins ne tik gyventojų gyvenimo sąlygas, bet ir jų sveikatos būklę, taip pat ekologinę situaciją, padidins vadentvarkos ūkio efektyvumą ir sudarys galimybę prie tinklų prisijungti daugiau kaip 95 proc. gyventojų.

Shadow up