kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mickūnų vidurinėje mokykloje atidaryta Tarptautinė vaikų ir jaunimo dailės galerija

2014 m. gegužės 15 diena įrašyta į Mickūnų vidurinės mokyklos istoriją. Išsipildė ilgametė dailės mokytojos ekspertės Kristinos Narkevič svajonė – mokyklos III aukšte atidaryta Tarptautinė vaikų ir jaunimo dailės galerija „Spalvotas pasaulis“.


Galerijos atidaryme dalyvavo Vilniaus rajono merė Maria Rekst, Vilniaus rajono švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič, Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund  Šot, „Macierz Szkolna“ atstovė Kristina Dzieržinska,  Elko miesto kunigas Zygmunt Sędziak, Mickūnų seniūnė Renata Mickevič, kaimyninių mokyklų direktoriai ir kiti svečiai.

Simbolinę atidarymo juostą perkirpo merė Maria Rekst ir galerijos įkūrėjai. Kunigas pašventino galeriją, o kartu pasimeldę pritarėme svečio žodžiams, kad ši galerija gyvuotų ir nuolat pildytųsi naujais piešiniais.

Dailės mokytojos parengti gidai (vyresniųjų klasių mokiniai) žaismingai ir įdomiai pristatė šešis galerijos skyrius, pasakojo apie darbus, kurie eksponuojami galerijoje bei apie galerijos pavadinimo reikšmę.

Apžiūrėjus galeriją svečiai ir mokyklos bendruomenė buvo pakviesti į aktų salę, kur K. Narkevič padėkojo Galerijos rėmėjams, kartu su direktore Malgožata Radevič įteikė Padėkos raštus. Daug gražių ir šiltų padėkos žodžių skyrė Vilniaus rajono savivaldybei, Švietimo skyriui ir kitiems, globojusiems ir finansiškai parėmusiems Galerijos įkūrimą.

Svečius ir bendruomenę džiugino mokinių ir buvusių mokinių parengta koncertinė programa.

Shadow up