kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės bendruomenė turi naują sporto aikštelę Vėtrungės kvartale

 

Rugpjūčio 29 d. vakare didelis būrys sporto entuziastų susirinko naujoje sporto aikštelėje Vėtrungės g. Nemenčinėje. Čia vyko iškilmingas sporto aikštelės, kuri buvo įrengta Vėtrungės kvartalo gyventojų iniciatyva, atidarymas.


 


Sporto aikštelės ir stadionai yra Nemenčinėje, kitame Neries upės krante, o vaikai ir jaunimas su kamuoliu dažnai žaidė gatvėje arba automobilių stovėjimo aikštelėje prie šašlykinės. Gyventojų iniciatyva buvo nuspręsta Vėtrungės gatvėje įrengti tinklinio, futbolo ir krepšinio aikšteles.

Žinodami, kad miesto seniūnas neturi reikalingų lėšų aikštynui įrengti, gyventojai patys pradėjo darbus. Eugenijus Batėnas nuosavu traktoriumi sudiskavo, suarė ir išlygino aikštelės teritoriją. Vakarais po darbo Vėtrungės, Šilo, Užupio gatvių gyventojai susirinkdavo į talkas ir tvarkė aikštelės teritoriją – rinko akmenis, velėną. Miesto seniūnas parūpino dirvožemį, žolės sėklas ir buldozerį aikštės lyginimui. Po poros savaičių buvo pasėta žolė, kuri netrukus gražiai sužaliavo.

 

Po keleto žolės nušienavimų buvo pastatytas krepšinio stovas ir įrengta tinklinio aikštelė, kurią parūpino miesto seniūnas Mečislav Borusevič. Patys gyventojai parūpino futbolo vartus. Vietos gyventojų ir miesto valdžios bendradarbiavimo rezultatas – puiki sporto aikštelė, kuri nuo pirmos dienos tapo populiari ne tik tarp Vėtrungės kvartalo, bet ir tarp šalia esančio Kreivalaužių kaimo ir kitų Nemenčinės miesto gyventojų.

 

Aikštelės atidarymo metu seniūnas Mečislav Borusevič padėkojo visiems gyventojams, prisidėjusiems prie aikštelės įrengimo bei padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis apdovanojo aktyviausius: Eugenijų Batėną, Janušą Sadovskį ir Miroslavą Vaisiatą.

Seniūnaitis
Marijan Kačanovski

 

Shadow up