kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Atnaujino Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio vidurinę mokyklą

      2 mln. 444 tūkst. Lt Draugija „Wspólnota Polska” ir Vilniaus rajono savivaldybė skyrė Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio vidurinė mokyklos remonto darbams. 850 tūkst. Lt skyrė „Wspólnota Polska”, likusi suma buvo skirta iš Savivaldybės biudžeto. Už 118 tūkst. Lt iš nurodytos sumos mokyklai buvo įsigyti nauji baldai.
       Remontuojant Maišiagaloje įsikūrusią švietimo įstaigą, buvo pakeistas jos stogas, sutvarkyta aplinka prie pagrindinio įėjimo, atliktas vidaus patalpų (klasių, koridorių, sporto salės, aktų salės, valgyklos) kapitalinis remontas. Taip pat suremontuoti mokyklos laiptai, tvora, iš dalies pakeista šildymo sistema, įrengtos priešgaisrinė ir žaibolaidžio instaliacijos sistemos.
       Gegužės 14 d. remonto pabaigtuvių proga mokykloje vyko renginys, į kurį atvyko Europos Parlamento narys Valdemar Tomaševski, Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje Konsulinio skyriaus vedėjas Stanisław Kargul, Draugijos „Wspólnota Polska” pirmininkas Longin Komołowski, Draugijos valdybos narys Marek Różycki, Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Maišiagalos Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas Juzef Aškelovič, remonto darbus atlikusios įmonės „Chanita” direktorius Juzef Chaninovič, Savivaldybės atstovai, Vilniaus ir Širvintų rajonuose veikiančių švietimo įstaigų direktoriai, Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio vidurinės mokyklos bendruomenė. 
       Renginyje ne kartą skambėjo mokyklos atstovų šilti padėkos žodžiai, visiems atvykusiems mokiniai padovanojo savo rankomis pagamintas širdeles – tokiu būdu jie išreiškė savo dėkingumą.

 

 

                   

 

Shadow up