kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Energetikos ir automatikos lyderės ABB naujo centro statybų pradžia - kapsulės įkasimo ceremonija

Viena iš pirmaujančių pasaulyje energetikos ir automatikos technologijų grupė ABB Lietuvoje stiprina savo pozicijas mūsų šalyje ir stato naują centrą prie Vilniaus, Avižieniuose.


Šiandien, spalio 1 d.,  Avižieniuose  įkasta simbolinė kapsulė į naujojo ABB centro pamatus. Renginyje dalyvavo -  ABB vadovai, projektuotojas, rangovas ir valdytojas,  „Investuok Lietuvoje“ direktorius, Baltijos šalių rinkodaros ir pardavimo vadovas Kęstutis Jablonskis, Vilniaus rajono mero pavaduotojas Česlovas Olševskis ir kiti svečiai. Mero pavaduotojas pasveikino visus šventės dalyvius, palinkėjo gero starto ir sėkmingo darbų užbaigimo.

Bendras naujo pastato plotas sieks apie 3 000 kv. m., į jį ABB investuoja apie 16.3 mln. litų (4.7 mln. eurų). Čia persikels daugiau nei 70 aukščiausios kvalifikacijos inžinierių, apie 1 000 kv. m. užims naujo sandėlio plotas.

Naujasis centras duris turėtų atverti kitų metų gegužę. Pastatą projektavo UAB „City Projects“, stato UAB „Irdaiva“. Projekto valdymą ir techninę priežiūrą vykdo UAB „Contestus“.

ABB (www.abb.com) yra energetikos ir automatikos technologijų, padedančių energetikos, pramonės, transporto ir infrastruktūros objektų užsakovams tobulinti veiklą ir tausoti aplinką, lyderė. ABB įmonių grupėje dirba apie 145 000 darbuotojų daugiau nei 100 šalių.

ABB Lietuvoje veikia nuo 1992 metų, jos veikla apima dvi pagrindines sritis: energetikos įrenginiai ir sistemos, automatikos projektai ir robotai bei šios įrangos diegimo ir priežiūros paslaugas.

Shadow up