kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Avižienių gimnazijoje startavo projektas „Antinikotininis klubas DRAUGYSTĖ BE DŪMO“

Šių metų lapkritį gimnazijoje pradėjo savo veiklą Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pasiūlytas projektas „Antinikotininis klubas“, kuris teikia efektyvią ir prieinamą pagalbą 8-12 klasių mokiniams, norintiems nepradėti ar mesti rūkyti. Gimnazijoje sudarytos dvi norinčių mesti arba nepradėti rūkyti mokinių grupės (10-15 žmonių, dažniausiai skirtingų klasių ir skirtingo amžiaus), kurioms kas dvi savaites rengiami susitikimai. Pirmų užsiėmimo metu mokiniai sugalvojo savo grupės pavadinimą - DRAUGYSTĖ BE DŪMO.


 

Klubo organizatorės ir projekto vykdytojos  socialinė pedagogė Božena Butkevič, psichologė Janina Samusenko ir lenkų kalbos mokytoja Edita Romanovska-Čepėnienė veda užsiėmimus ir taip pat teikia individualias konsultacijas. Savo žinias kiekvieną mėnesį tobulina Visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose seminaruose bei supervizijuose.

Ilgą laiką buvo manoma, kad žalingiems įpročiams pažaboti reikalingi įvairūs gąsdinimai bei informacijos gausa. Tačiau „Antinikotininio klubo“ veikla pagrįsta vertybinių nuostatų formavimu, įgūdžių atskleidimu, žinių suteikimu bei susitikimų aptarimu – kas labiausiai ir įtakoja vaiko elgesį. Didelis dėmesys skirtas pozityvios aplinkos kūrimui, leidimui vaikams pasireikšti jiems priimtinais būdais, jų orumo išlaikymui.

Klubas nėra uždaras, jo durys visada atdaros norintiems atsisakyti rūkymo, norintiems gauti informacijos ir praplėsti savo žinias žalingų įpročių tema, o taip pat tiems, kurie patys nerūko ir pataria nepradėti pusti dūmo kitiems. PRISIJUNKITE!

Božena Butkevič

Shadow up