kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kyviškių pagrindinėje mokykloje vyko susitikimas su tarptautinės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos švietimo ekspertais

Š. m. gruodžio 3 d. Kyviškių pagrindinėje mokykloje lankėsi tarptautinės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) švietimo ekspertai. Šis vizitas skirtas EBPO politikos priemonių, didinančių išteklių panaudojimo mokyklose veiksmingumą, tyrimui, kuriam atlikti buvo išrinktos šešios mokyklos iš įvairių Lietuvos savivaldybių, o iš Vilniaus rajono savivaldybės - Kyviškių pagrindinė mokykla.


Vizito metu EBPO švietimo ekspertai susitiko su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič ir dviem skirtingų sričių specialistais bei keturiomis Kyviškių pagrindinės mokyklos bendruomenės atstovų grupėmis. Ilgiausiai pokalbis truko su mokyklos vadovais. Kitą pašnekovų grupę sudarė skirtingų dalykų, ugdymo pakopų bei skirtingų patirčių pagal išdirbtų metų skaičių mokytojai. Treti buvo moksleivių tarybos atstovai bei įvairių pakopų mokiniai (nuo 5 iki 10 klasės). Paskutinę pašnekovų grupę sudarė tėvų bei socialinių partnerių atstovai.  Pokalbiai vyko anglų kalba ir apėmė tris pagrindines sritis: švietimo išteklių paskirstymą, išteklių naudojimą ir išteklių vadybą.

Apibendrinant susitikimą, ekspertams buvo įteiktos atminimo dovanėlės - mokinių piešiniai. Džiaugiamės, kad būtent mūsų mokykla buvo išrinkta tokiam tyrimui atlikti, nes bendraujant su EBPO švietimo ekspertais įgijome naują ir labai vertingą patirtį.  

 

Kyviškių pagrindinės mokyklos bendruomenė

Shadow up