kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarp geriausių ŠMM apdovanotų socialinių pedagogų Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos socialinė pedagogė Svetlana Juodelienė

Gruodžio 4 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje, minint socialinės pedagogikos Lietuvoje 25-metį, apdovanoti 73 geriausieji šalies socialiniai pedagogai ir socialinės pedagogikos mokslui nusipelnę mokslininkai.


Apdovanojamųjų sąraše – ir mokslininkai, kurie prieš 25 metus Lietuvoje inicijavo socialinės pedagogikos studijas, ir pirmieji specialistai, atėję į pagalbą mokytojams mokyklose, ir tie, kurie sėkmingai dirba dabartinėse mokyklose.

LR Švietimo ir mokslo ministro prof. D. Pavalkio Padėkos raštas už nuoširdžią, kūrybingą ir aktyvią socialinę pedagoginę veiklą įteiktas ir Vilniaus rajono Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos socialinė pedagogei metodininkei Svetlanai Juodelienei.

Vilniaus r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus ir socialinių pedagogų metodinio būrelio specialistai sveikina kolegę, kuri savo veiklumu, nuoširdžiu žodžiu bei charizma įkvėpia dideliems darbams. Pagalbos vaikui specialistai džiaugiasi, kad turi tikrą lyderį, veiklią bei atsakingą kolegę ir nuoširdų Žmogų iš didžiosios raidės.

Socialinių pedagogų metodinio būrelio pirmininkė Aida Lukšienė

Shadow up