kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos mokinių technologijų olimpiadai pasibaigus

Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos technologijų mokytojos Editos Kazakevičienės įspūdžiai:

„2015 m. balandžio 8-9 d. su 9 klasės mokine Dorota Stankevič dalyvavome Lietuvos mokinių technologijų olimpiados šalies etape, kuris vyko Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centre. Olimpiadai kruopščiai ruošėmės, gražiai pateikėme namų darbą su darbo aprašymu. Paruošėme ir pristatėme pateiktį. Deja, nežinojome, kad namų darbai gali būti pateikti su įvairiais specialiais efektais, pvz.: su apšvietimu, su molbertais. Galima buvo pamatyti net judančius darbus, kurie judėjo, veikė. Padėkos skirtos tiems darbams, kurie buvo praktiški ir funkcionalūs.


Mano mokinės D. Stankevič darbas, atliktas olimpiados metu, buvo pakankamai geras ir įdomus. Jai puikiai sekėsi atlikti floristikos darbą. Ruošiantis olimpiadai, kartu aptarėme kompozicijos kūrimą, pristatymą ir funkcionalumą“.

Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinės mokyklos 9 kl. mokinės Dorotos Stankevič įspūdžiai:

„Iš Lietuvos mokinių technologijų olimpiados šalies etapo sugrįžau pilna gerų įspūdžių.  Man labai patiko kaip mus su mokytoja priėmė Kaune. Manau, kad man sekėsi gerai. Turėjau galimybę apžiūrėti kitų olimpiados dalyvių paruoštus ir vietoje atliktus darbus, pasimokyti iš kitų mokinių.  Su kai kuriais olimpiados dalyviais susidraugavau.

Dvi dienos olimpiadoje visai neprailgo, gaila buvo išsiskirti su naujais draugais ir palikti Kauną.“ 


Shadow up