kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės seniūnija jau turi antrą vaikų pramogų vietą

Saulėtą gegužės 12-osios rytą prie Eitminiškių kaimo pagrindinės mokyklos netilo vaikų juokas ir geros emocijos – jauniausieji ir ūgtelėję, svečiai, mokytojai, tėveliai ir seneliai rinkosi į vaikų žaidimų aikštelės atidarymo iškilmes. Vilniaus rajono savivaldybės merei Marijai Rekst kartu su Savivaldybės administracijos direktore Liucina Kotlovska, Nemenčinės seniūnu Eduardu Puncevič ir mokyklos direktore Regina Kutyš perkirpus simbolinę juostą ir paskelbus oficialų aikštelės atidarymą vaikai sugužėjo išbandyti naujų įrenginių.


„Nėra nieko gražiau, kaip matyti besišypsančių ir laimingų vaikų veidus. Kartu su jumis džiaugiuosi, kad Eitminiškių mažieji gavo tokią puikią dovaną, kur gali žaisti, ilsėtis ir bendrauti su bendraamžiais“ – savo sveikinimo kalboje kalbėjo merė. „Būkite sveiki, žvalūs ir paklusnūs. Nepamirškite atsidėkoti už įrengtą aikštelę mokslu ir gerais pasiekimais“.

Mokyklos direktorė ir Nemenčinės seniūnas dėkojo Savivaldybės administracijai už sukurtas sąlygas ir investicijas Eitminiškių kaimo ir gretimų apylinkių vaikų gerovei.

Paberžės ir Eitminiškių parapijų kunigas Marek Gladki, palaiminęs visą mokyklos bendruomenę ir atvykusius svečius, pašventino naują pramogų aikštelę. Taip pat vaikams priminė, kad atsakingai joje žaistų ir rūpintųsi švara ir tvarka.

Vaikų dainos, eilėraščiai, šokiai ir muzikos garsai buvo smagiu šventės palydovu.

Nuo šiol jauniesiems bendruomenės nariams tikrai netrūks aktyvios veiklos bei užimtumo, kadangi naujai įrengtoje aikštelėje galima rasti įvairių ryškiaspalvių žaidimų įrenginių: sūpynės, karuselė, namelis su čiuožykla, smėlio dėžė, laipinė.

Iki gegužės pabaigos kiekvienoje Vilniaus rajono seniūnijoje bus įrengtos vaikų žaidimų aikštelės (iš viso 31), kurios pritaikytos įvairaus amžiaus vaikams. Įrengiant mažiesiems skirtas vietas buvo atsižvelgiama ne tik į jų patrauklumą, bet ir į saugumą. Minkštas aikštelės pagrindas, neaštrių kampų ir briaunų konstrukcijų elementai neleis vaikams nukritus susižeisti.


Shadow up