kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybė padovanojo mokykloms 5 naujus autobusiukus

Vilniaus rajono savivaldybė siekia gerinti mokinių pavėžėjimo situaciją rajone, užtikrinti saugią moksleivių kelionę iš atokesnių gyvenviečių į ir iš ugdymo įstaigų bei skatinti turiningą popamokinę veiklą. Todėl 2015 metais iš Savivaldybės biudžeto lėšų įsigyti ir mokykloms išdalinti penki nauji mokykliniai „Iveco daily“ autobusiukai.


Geltonaisiais autobusiukais jau džiaugiasi Rukainių, Lavoriškių Stepono Batoro, Rudaminos Ferdinando Ruščico ir Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos bei Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla.

Naujiems mokykliniams autobusiukams įsigyti Savivaldybė šįmet skyrė 193,5 tūkst. eurų.

Autobusiukai skirti ne tik pavėžėjimui į mokyklas, bet ir yra naudingi vaikų išvykoms į ugdymo, kultūros renginius, edukacines išvykas ar sporto varžybas.

Šių metų spalio mėnesį Lenkijos užsienio reikalų ministerija perdavė lėšas (144 tūkst. eurų) Vilniaus rajono vadovybei 4 mokyklinių autobusiukų, skirtų lenkiškoms rajono mokykloms, įsigijimui. 2016 metais už skirtas lėšas bus nupirkti nauji mokykliniai autobusiukai, kurie išriedės į Kalvelių Stanislavo Moniuškos ir  Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijas, Medininkų šv. Kazimiero vidurinę bei Kyviškių pagrindinę mokyklas.

Į mokyklą ir atgal privalo būti vežami kaimuose ir miesteliuose toliau kaip trys kilometrai nuo mokyklos gyvenantys mokiniai, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo programas. 2014-2015 mokslo metais mokykliniais autobusais (24) iš viso buvo pavežama 717 rajono moksleivių. 

Shadow up