kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame susipažinti su SĮ „Nemenčinės vaistinė“ veikla

Vilniaus rajone nuo 1993 metų savo veiklą sėkmingai vykdo Savivaldybės įmonė „Nemenčinės vaistinė“ – vienintelė vaistinė priklausanti Vilniaus rajono savivaldybei.


23 metus Nemenčinės mieste (Švenčionių g. 86) veikianti vaistinė verčiasi ne tik medikamentų bei medicininės paskirties prekių prekyba, bet ir vaistų gamyba. Vaistinėje dirba 5 kompetentingi, savo veiklą išmanantys ir ne tik Nemenčinės gyventojų pasitikėjimą pelnę darbuotojai, kurie savo ilgamete patirtimi bei turimomis žiniomis mielai dalinasi su vaistinės klientais. Sakoma, kad taiklus ir laiku ištartas žodis gali išgydyti geriau nei patys brangiausi vaistai, būtent todėl „Nemenčinės vaistinės“ darbuotojai šiltai bendrauja su kiekvienu žmogumi, negaili šypsenų ir nuoširdžių patarimų.

Vaistinėje galima įsigyti ne tik vaistinių preparatų, maisto papildų, bet ir vaistažolių ar kūno priežiūros priemonių. Paklausūs yra ir čia pat, vaistinėje, gaminami preparatai. Dažnam „ranka darytas“ gaminys asocijuojasi su kokybe, natūralumu. Masinės produkcijos ar individualios gamybos medikamentais vaistinė aprūpina ir ligoninę bei pensionatus.

Liepos 1 d. vykusios Vilniaus rajono savivaldybės tarybos metu SĮ „Nemenčinės vaistinė“ direktorė Romana Liucina Augustinavičienė pristatydama vaistinės finansinę ataskaitą, pažymėjo, kad vaistinė dirba pelningai bei finansinius įsipareigojimus visada vykdo laiku.

Shadow up