kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Merė atsiėmė „Auksinių krivūlių“ apdovanojimą

Paskutinį rugsėjo penktadienį vyko vienuolikti Lietuvos savivaldybių asociacijos „Auksinių krivūlių“ apdovanojimai, kurie kasmet rengiami minint Lietuvos vietos savivaldos dieną.


Šiemet už ryškiausias iniciatyvas ir darbus tarp 16-os apdovanotų savivaldybių buvo ir Vilniaus rajono savivaldybė. Apdovanojimo atsiimti vyko Vilniaus rajono savivaldybės merė, lydima Tarybos narių bei administracijos darbuotojų. 

Vilniaus rajono savivaldybei „Auksinių krivūlių“ apdovanojimas atiteko už sėkmingai panaudotas Klimato kaitos specialiosios programos lėšas įsirengiant geoterminį šildymą Vilniaus rajono visuomeniniuose pastatuose, o ypač mokyklose.

Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo sėkmingo lėšų panaudojimo dėka mažesnėmis kainomis už šildymą nuo šio šildymo sezono pradžios galės džiaugtis net 6 Vilniaus rajono švietimo įstaigos. Iš kitų programų bei fondų skiriamas lėšas visuomeninių pastatų su geoterminiu šildymu rajone yra dar daugiau, pvz.: socialinės globos įstaigos, daugiafunkciniai centrai. Savivaldybės vadovybė įgyvendinant pastatų modernizaciją ir renovaciją įrengia geoterminį šildymą, nes tai vienas geriausių būdų sumažinti šildymo išlaidas bei apsaugoti mus supančią aplinką.

Būtina pabrėžti, kad tai ne pirmas Vilniaus rajono savivaldybės „Auksinių krivūlių“ apdovanojimas. Anksčiau Vilniaus rajono savivaldybė buvo apdovanota už išskirtinai jautrią socialinę priežiūrą tiems asmenims, kuriems labiausiai reikėjo globos ir pagalbos bei už aktyvų socialines paslaugas teikiančių institucijų tinklų vystymą.

 

Shadow up