kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Užsienio reikalų ministerija kviečia teikti kandidatūras Globalios Lietuvos apdovanojimui

Globalios Lietuvos lyderių tinklas, vienijantis tarptautinės sėkmės sulaukusius pasaulio lietuvius ir su Lietuva save siejančius užsienio profesionalus, savo darbais prisidėjusius prie mūsų šalies augimo ir vardo garsinimo, skelbia Globalios Lietuvos apdovanojimų nominantų atranką.


Šiais metais jau penktą kartą vyksiančių apdovanojimų metu bus iškilmingai pagerbti pasaulio lietuviai ir su Lietuva save siejantys asmenys, kurie šiemet pripažinti labiausiai prisidėję prie tarptautinio Lietuvos potencialo augimo.

2015 m. įsteigtas apdovanojimas „Už tarptautinę patirtį Lietuvos regionams“ už nuopelnus skiriamas iš užsienio grįžusiems lietuviams, įsteigusiems ir vystantiems verslą regionuose, sulaukė itin didelio susidomėjimo ir pasiūlymų iš miestų ir rajonų, norinčių taip pagerbti į Lietuvą grįžusius ir savo patirtį regionų ekonomikos plėtrai pritaikiusius tautiečius.

2015 metų laureatais tapo Arnius Bijauskis, Valdemaras Povilaitis ir Andrius Sadauskas, kurie savo gimtajame mieste, Akmenėje, įkūrė pažangią statybos ir baldų gamybos įmonę.

Organizatoriai kviečia siūlyti kandidatūras Globalios Lietuvos apdovanojimui elektroninio pašto adresu info@lithuanianleaders.org iki spalio 7 d.

Iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurią organizuoja Globalios Lietuvos lyderių tinklas kartu su LR Prezidentūra bei Užsienio reikalų ministerija, vyks gruodžio 28 dieną Vilniuje.

Shadow up