kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Bendruomeniškumas – motyvacija ir noras dirbti

Vilniaus rajone aktyvia veikla džiugina daugiau nei 50 čia įsikūrusių bendruomenių, kurios siekia ne tik burti narius bendrai veiklai, bet ir aktyvinti gyvenviečių kultūrinį, sportinį bei turistinį gyvenimą, saugoti ir puoselėti krašto tradicijas. Žmonės dirba savo gyvenvietės ir visuomenės labui savanoriškumo ir nuoširdumo principu.


Rugsėjo 30 d. priimtas Savivaldybės tarybos sprendimas Riešės bendruomenės asociacijai padės siekti bendruomenės telkimo ir turiningo užimtumo tikslo – nuo šių metų asociacijai 10 metų laikotarpiui panaudos sutartimi perduodamas bendruomenės namų pastatas, esantis Riešės kaime. Savo patalpų asociacija neturi, todėl tam, kad galėtų vykdyti jos įstatuose numatytą veiklą, su prašymu kreipėsi į Savivaldybę.

93,95 kv. m pastate prieš tai veikė biblioteka, o vėliau jame įsikūrė Bendruomenės namai. Po sėkmingo pastato remonto Leader programos lėšomis čia gyventojams siūloma nemažai veiklos, pramogų ir pažinčių: vykta sporto, šokių, muzikos užsiėmimai, seminarai, edukaciniai renginiai, įvairūs kultūros ir sporto renginiai. Neseniai sutvarkyta ir bendruomenės namų teritorija.

Riešės bendruomenė, įkurta 2004 metais, veikia aktyviai, įgyvendina įvairius projektus ir šiandien vienija virš 350 narių.

Bendruomeniškumas padeda kurti stiprią pilietinę visuomenę, prisidedančią prie šviesios mūsų krašto ateities. Be galo svarbu, kad naujomis patalpomis galės naudotis visų pirma vaikai ir jaunimas, turiningai leisdami savo laisvą laiką bei ugdydamiesi.

Shadow up