kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Paberžės ir Mickūnų gimnazijose – pagerėjusi mokymo(si) aplinka

Kasmet vasaros atostogas Vilniaus rajono švietimo įstaigos panaudoja pastatų remontams ir naujuosius mokslo metus pasitinka atsinaujinusios. 2016 metais akivaizdžių pokyčių sulaukė Paberžės šv. Stanislavo Kostkos ir Mickūnų gimnazijos. Vilniaus rajono savivaldybės ir draugijos „Lenkų bendrija“ (lenk. Stowarzyszenie „Wspólnota Polska“) lėšomis sukurtos geresnės mokymosi ir darbo sąlygos.


Mickūnų gimnazijos pedagogus ir ugdytinius džiugina atnaujintas gimnazijos pastatas ir tvarkinga aplinka. Įgyvendinus gimnazijos renovacijos projektą apšiltintas pastatas, atliktas vidaus patalpų remontas, atnaujinta šildymo sistema ir modernizuota katilinė, atlikti elektrotechninių ir sanitarinių instaliacijų remontai. Pagražėjo ir gimnazijos teritorija: sutvarkyta aplinka ir augalija, atnaujinta kiemo danga. Sukurti jaukią, mokinių ir pedagogų poreikiams pritaikytą aplinką kainavo virš 175 tūkst. eurų.

Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijoje pokyčiais yra patenkinti ne tik jos bendruomenė, bet ir tėveliai. Išrinkti atviruose konkursuose darbų rangovai atliko pastato renovaciją: suremontuotos edukacinės ir administracinės patalpos, atnaujinta šildymo sistema bei atlikti elektrinių ir sanitarinių mazgų remontai. Neatpažįstamai pasikeitė pagrindinis įėjimas, kur atlikta termomodernizacija. Bendra atliktų darbų vertė siekia per 176 tūkst. eurų.

Renovuotuose pastatuose pagerėjo patalpų šiluminis komfortas, sumažėjo energijos suvartojimas, bet svarbiausia, kad patrauklioje ir jaukioje aplinkoje yra daug maloniau ir dirbti, ir mokytis.

Draugija „Lenkų bendrija“ skyrė lėšas abiejų švietimo įstaigų renovacijų projektams iš dalinio finansavimo projekto su Lenkijos Respublikos Senatu. Draugija „Lenkų bendrija“ jau daugelį metų remia Vilniaus rajono švietimo įstaigas, daug dėmesio skirdama švietimo plėtros iniciatyvoms ir veikloms.

Nuotr. I. Mikulevič

Shadow up