kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tradicinėje šventėje susitiko buvę Vilniaus rajono pedagogai

Lapkričio 23-osios popietė subūrė buvusius Vilniaus rajono švietimo darbuotojus, mokytojus bei vadovus į nuotaikingą šventę Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre.


„Kiekvienas iš Jūsų paliko pėdsaką mūsų rajono švietimo veikloje, tai prisimename ir didžiai vertiname. Dėkojame už rodomą mokymosi visą gyvenimą pavyzdį bei už tai, kad buvote ir esate kartu su mumis“, – susirinkusiuosius pasveikino Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski. Savo kalboje pabrėždamas pasididžiavimą visuomeniškai aktyviais ir sugebančiais darniai sugyventi su jaunąja karta senjorais, merės Marijos Rekst vardu vicemeras linkėjo stiprios sveikatos, kantrybės, sėkmės visuose darbuose ir sumanymuose.

Pagerbti ilgamečius Vilniaus rajono mokytojus taip pat atvyko mero patarėja Danuta Narbut, Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova, Tarybos narė Miroslava Klim, Rudaminos seniūnas Josif Šatkevič, kaimyninių švietimo įstaigų direktoriai ir kiti garbūs svečiai.

Renginio metu mokytojus senjorus džiugino vaikų ir suaugusiųjų ansamblių atliekamos dainos ir šokiai, deklamuotos eilės virpino ne vieno širdį. Tylos minute, uždegta žvakute prisiminti bei pagerbti Anapilin iškeliavę mokytojai.

Garbaus amžiaus sulaukę pedagogai prie puodelio arbatos mielai bendravo tarpusavyje, dalinosi gyvenimiška patirtimi ir, be abejonės, šiltais mokyklos laikų prisiminimais. Jų veiduose spinduliavo šypsenos ir dėkingumas.

Ši graži tradicija dovanoti šventę Vilniaus rajono mokytojams senjorams nenutrūksta jau daugiau nei du dešimtmečius. Šventės iniciatorius ir pagrindinis organizatorius yra Lietuvos švietimo darbuotojų profsąjungos Vilniaus rajono susivienijimas. Šiandien padėkos žodžių netrūko šios šventės pradininkei, buvusiai profsąjungos pirmininkei Tamarai Paramonovai.


Shadow up