kaires_puses_index

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Miroslav Bloško, Violeta Kolyško ir Jurij Levko tapo bėgimo varžybų Lenkijoje nugalėtojais ir prizininkais

Rugsėjo 7-9 dienomis Lenkijos mieste Krynica Zdruj (lenk. Krynica Zdrój) vyko Ekonomikos forumo bėgimo festivalis, kuriame dalyvavo per 5800 sportininkų. Draugijos „Wspólnota Polska“ kvietimu festivalyje taip pat dalyvavo Vilniaus rajono bėgikai. Per tris sporto šventės dienas Krynica Zdruj mieste buvo surengta 20 įvairiausių bėgimų, kuriuose varžėsi ir patys mažiausi bėgikai, ir suaugusieji.

Rugsėjo 7 d. miesto centre buvo surengtos estafečių varžybos 3x1000 m. Varžybose startavo 42 komandos, iš jų ir Vilniaus rajono komanda, kurios sudėtyje bėgo Marjuš Banel, Jurij Levko ir Miroslav Bloško. M. Banel, kuris bėgo pirmas, greitai įveikė 1000 metrų ir estafetę perdavė Jurijui Levko 11 vietoje. Puikiai bėgęs J. Levko aplenkė 4 varžovus ir estafetę Miroslavui Bloško perdavė 7 pozicijoje. Miroslavui pavyko aplenkti dar vieną varžovą. Finišo liniją jis kirto šeštas. Vilniaus rajono bėgikai distanciją įveikė per 7 min. 21 sek. Pirmąją vietą iškovoję Ukrainos atstovai tarpusavyje pasidalijo 3000 Lenkijos zlotų, gavo daiktinių prizų. Vakare miesto centre vyko bėgimų nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimų ceremonija, buvo parodytas vandens ir šviesų spektaklis, vykusiame koncerte pasirodė grupės iš Lenkijos ir Ukrainos.

Rugsėjo 8 d. 3 val. nakties apie 500 bėgikų stojo prie 100 km ultramaratono starto linijos. Šių varžybų piniginis fondas sudarė net 110 000 zlotų. Vidurdienį Vilniaus rajono atstovai startavo pasaulio lenkų bėgime bei Taurono dešimtuke. Prie starto linijos išsirikiavo 1199 bėgikai, pasiruošę kovoti dėl nugalėtojo vardo ir puikių prizų. Bėgime labai gerai pasirodė Vilniaus rajono bėgikai: Miroslav Bloško iškovojo pirmąją vietą (kategorijoje „Open“ - 77 vietą), antroji vieta teko Jurijui Levko („Open“ kategorijoje J. Levko buvo 96-as). Marjuš Banel liko už nugalėtojų pakylos – ketvirtojoje vietoje („Open“ kategorijoje jis užėmė 307 vietą).

Pasaulio lenkų bėgime puikiai startavo Violeta Kolyško. Violeta nuotolį įveikė per 52 min. 01 sek. ir moterų grupėje iškovojo 1 vietą. Abiejų bėgimų dalyviai finišavo Mušino mieste. Čia visus finišavusius sveikino miesto valdžios atstovai ir Londono olimpinių žaidynių 9 vietos laimėtojas ultramaratoninkas Henryk Szost. Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais. Vakare Krynica Zdruj centrinėje aikštėje vyko ultramaratono nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. 100 km ultramarotono nugalėtojas vengras Nenneth Csaba laimėjo net 15 000 zlotų piniginį prizą. Radosław Kłeczek už pergalę Taurono dešimtuke buvo apdovanotas 3000 zlotų premija.

Paskutinę bėgimo festivalio dieną buvo surengtos varžybos vaikams, maratono estafetė 4x 10,500 km, 42,195 km maratonas „Koral“ ir 12,6 km bėgimas kalnais.

Pirmą kartą dalyvavome tokio pobūdžio bėgime, esame maloniai nustebinti aukštu šventės lygiu, įvairiausių sporto renginių gausa ir priziniu fondu (piniginės premijos, daiktiniai prizai ir automobilis Fiat 500). Kiekvieną dieną vyko forumas „Sportas, sveikata, pinigai“, buvo organizuojami susitikimai su geriausiais Lenkijos sportininkais, olimpiečiais, verslo ir politikos pasaulio atstovais.