kaires_puses_index
 
 
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mokykla tėvams ir auklėtojams

                                             

Būti tėvais šiandieniniame pasaulyje nėra lengva, tad specialistų pareiga - padėti tėvams pasijusti kompetentingiems ugdyti savo vaiką.


 Vilniaus rajono pedagoginė psichologinė tarnyba Vilniaus rajono gyventojams organizuoja atviro bendravimo šeimoje įgūdžių mokymus „Mokykla tėvams ir auklėtojams“.

Mokymų tikslas – išmokyti tėvus konstruktyviai bendrauti su vaikais, kurti pagarbius tarpusavio santykius, sustiprinti ryšį tarp tėvų ir vaikų, ugdyti vaikų psichologinį atsparumą. Programoje dalyvausiantys tėvai susipažins su T. Gordono koncepcija „Auklėjimas be pralaimėjimų“ bei A. Faber ir E. Mazlish koncepcija „Kaip klausytis, kad vaikai su mumis kalbėtų, kaip kalbėti, kad vaikai mus klausytų“, išmoks praktiškai užmegzti gilesnius ir šiltesnius santykius su vaikais.

Planuojama 10 užsiėmimų, kurie vyks kiekvieną trečiadienį 18 val. (užsiėmimo trukmė - apie 3 val.). Mokymai vyks lenkų kalba. Jei bus poreikis, bus organizuojama grupė lietuvių kalba. Dalyvių skaičius ribotas. Mokymai nemokami.

Tėvelius, norinčius dalyvauti mokymuose, kviečiame registruotis įvadiniam seminarui, kuris vyks rugsėjo 19 d., trečiadienį, 18 val. Vilniaus rajono psichologinėje pedagoginėje tarnyboje (A. Mickevičiaus g. 16, Nemenčinė).  Registracija telefonu (8 5) 2 439429.

Shadow up