kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šv. Kalėdų metas – stebuklingų pasakų laikotarpis

Artėjant šv. Kalėdų metui visi aplinkui kuria stebuklus. Gruodžio 20 dieną stebuklingą „Snieguolės ir 7 nykštukų“ pasaką susirinkusiems svečiams sekė VšĮ Vaikų ir paauglių socialinio centro auklėtiniai.


Tradicinis, jau dešimt metų iš eilės vykstantis renginys, kuomet vaikai persikūnija į savo mėgstamus herojus ir rodo gražiausių pasaulio pasakų inscenizacijas, ir šiais metais sulaukė didelio susidomėjimo. Šio renginio nepraleido ir Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski bei Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos ir Vaikų teisės apsaugos skyrių atstovai.

Vicemeras susirinkusius pasveikino su daugelio mūsų labiausiai laukiamomis metų šventėmis bei dėkodamas už gražios tradicijos puoselėjimą įteikė vaikams kalėdinių lauktuvių. „Smagu kartu su jumis pasinerti į kalėdinę atmosferą. Esate labai talentingi“, – pagyrimų ir susižavėjimo vaikų veikla neslėpė vicemeras.

VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ – tai nevyriausybinė, ne pelno siekianti organizacija, kuri rūpinasi socialiai pažeistais vaikais ir jų šeimomis. Centras vykdo stacionarią socialinę globą (rūpybą), ugdymo ir socialines paslaugas be tėvų globos likusiems vaikams. Šių metų vasarą centras šventė 10 metų įsteigimo jubiliejų.

VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ yra vienas iš Vilniaus rajono savivaldybės socialinių partnerių, kartu yra įgyvendinami įvairūs projektai, pvz. Vaikų dienos centras „Svajonė“, „Kompleksinės paslaugos vaikams, nukentėjusiems nuo smurto ar liudininkams ir jų šeimos nariams“, „Šeimoje gyventi išmokstama“, „Kompleksinės paslaugos krizinėse situacijose esantiems tėvams auginantiems vaikus“.

Shadow up