kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Merė dalyvavo kalėdiniame susitikime Šeimos ir vaiko gerovės centre

Kalėdinis laikotarpis išties nepaprastas ir viltingas, tai džiaugsmo ir gerumo laikas. Gruodžio 27 dieną Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre vyko kalėdinis susitikimas. Tokie susitikimai – tai puikus laikas puoselėti tradicijas bei ugdyti mūsų širdyse jautrumą.


Į šventinį renginį atvyko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič, Dūkštų Šv. Onos parapijos klebonas kun. Henrik Naumovič, Dūkštų seniūnijos seniūnė Vaclava Baniukevič bei kiti Dūkštų seniūnijos bendruomenės nariai.

Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė Alina Dzisevič sveikindama atvykusius svečius pristatė neseniai čia veikiančio vaikų dienos centro veiklą. „Šv. Kalėdos – tai gražiausia bei labiausiai visus suartinanti metų šventė, todėl visi ją paminėti trokštame artimiausių žmonių rate. Visų dienos centro prie Šeimos ir vaiko gerovės centro lankytojų vardu dėkoju Vilniaus rajono savivaldybei už šį, itin reikalingą ir šiuolaikišką objektą“, – sakė centro direktorė.

Merė Marija Rekst linkėdama gražių, šiltų ir prasmingų švenčių įteikė vaikams lauktuvių. „Tikiuosi, jog mūsų visų pastangos suteikti Jums kuo patrauklesnes ir geresnes sąlygas gyventi, leisti laisvalaikį ir ugdytis nėra bergždžios. Viliuosi, jog nuoširdžios šypsenos Jūsų veiduose, kuriomis sušildote visų mūsų širdis, nedings ir ateinančiais metais. Linkiu Jums, kad Jūsų visų šeimose vyrautų laimė, meilė ir santarvė“,  – centro lankytojams ir svečiams linkėjo merė.

Šventinę nuotaiką susirinkusiems dovanojo vokalinė – instrumentinė jaunimo grupė „Randeo Anima“ iš Paberžės bei dienos centrą lankantys vaikai – kalėdines giesmes keitė gražūs ir šilti žodžiai, šventiniai linkėjimai... Šv. Kalėdos, tai taip pat ir dovanų metas  po eglute, apgobta žibančių lempučių skara, dienos centro lankytojų laukė, ne tik merės atvežtos dovanos, bet ir saldumynai, knygos bei žaislai nuo centro partnerių iš Kalvarijos Zebžydovskos (Lenkija).

Šeimos ir vaiko gerovės centro, esančio Geisiškių k. (Dūkštų sen.) pagrindinis tikslas yra be tėvų globos likusiems vaikams sukurti saugias, namų ir šeimos aplinkai artimas sąlygas, teikti socialinę pagalbą į krizinę situaciją patekusioms šeimoms. Šiuo metu socialinių paslaugų įstaigoje veikia vaikų dienos užimtumo centras. Jį lanko socialinės rizikos šeimų ir socialiai remtinų šeimų vaikai, kuriems organizuojami įvairūs sporto, šokių, dailės, muzikos ir kt. užsiėmimai. Greitu metu planuojama teikti ir kitas socialines paslaugas šeimoms. 

 

Shadow up