kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinėje aidėjo žiemos linksmybės

Sakoma, kad per Naujųjų metų slenkstį reikia peržengti linksmai, spalvingai ir nuotaikingai. Tuo pasirūpino Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras, gruodžio 29-osios išvakarėse subūręs gyventojus ir svečius į šventinį dainų ir šokių koncertą „Žiemos istorijos“.


Naujametinėje scenoje pasirodė geriausi rajono šokėjai, muzikantai ir dainoriai: liaudiškų šokių kolektyvas „Perla”, senjorų vokalinis ansamblis „Pogoda“, vaikų ir jaunimo šokių ansamblis „Jutrzenka“, šokių kolektyvas „Dalina“, vokalinis ansamblis „Gija“. Jų margi pasirodymai pritraukė daug žiūrovų, tarp kurių taip pat buvo Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski.

Žaismingi renginio vedėjai Mažena ir Edgaras vakaro metu diskutavo apie Naujųjų metų sutikimo tradicijas įvairiuose pasaulio kraštuose ir ieškojo tinkamiausios aprangos pasitikti 2017-uosius. Pagaliau priėjus  išvados – kuo daugiau spalvotų ir linksmų elementų – tuo geriau,  pasirinko stilių „disko“, o atvykęs Kalėdų senelis įteikė dovanėles visiems scenoje pasirodžiusiems kolektyvams.


Shadow up