kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Senjorų šventė Mickūnuose

2017 m. sausio 6 d. jau penktą kartą Mickūnų daugiafunkciniame kultūros centre vyko tradicija tapęs Senjorų susitikimas. Šventinio susitikimo iniciatorė yra Mickūnų seniūnijos seniūnė Renata Mickevič, kuri jau ne pirmą kartą suburia gyventojus. Nors lauke spaudė šaltukas, viduje tvyrojo šilta ir jauki atmosfera.


Šventė prasidėjo bendra malda Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Mišias už senjorus aukojo parapijos klebonas kun. dr. Eduardas Kirstukas. Po pamaldų šventė persikėlė į Mickūnų kultūros centrą, kur visiems buvo paruoštos vaišės bei koncertas. Kunigas dr. Eduardas Kirstukas senjorams linkėjo kuo didžiausios sveikatos, Dievo palaimos ir globos.

Atvykusius senjorus pasveikino ir Mickūnų seniūnė Renata Mickevič, linkėdama stiprybės, sveikatos bei šilumos ir jaukumo jų namams, artimųjų meilės kvietė susirinkusiuosius pasidalinti kalėdaičiais.

Gerą nuotaiką ir šiltą atmosferą šventės dalyviams užtikrino Mickūnų gimnazijos moksleiviai kartu su mokytoja Teresa Pavlovska. Mokiniai vaidino įvykius, susijusius su Gelbėtojo gimimu, paliesdami Viešpaties Jėzaus gimimo istorijos esmę. Angelai bei piemenėliai šokiais išsakė savo džiaugsmą dėl Dievo Sūnaus gimimo.

Nuotaikingą koncertą tęsė meninis ansamblis „Przyjaciele“, kuris atliko Kalėdų giesmes bei liaudies dainas.

Prie arbatos puodelio svečiai turėjo galimybę pabendrauti, padainuoti akomponuojant akordeonu. Visi šventės dalyviai liko patenkinti gražia švente, tikimės, kad šventė išliks visų atmintyje.

Organizatoriai

Shadow up