Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Geras Karolio Dombrovskio startas Pasaulio taurės varžybose Korėjoje

Kovo 3 d. Pjongčango mieste Pietų Korėjoje stipriausi pasaulio biatlonininkai Pasaulio biatlono taurės 7 etapo sprinto varžybose testavo 2018 metų Žiemos olimpinių žaidynių biatlono trasas. Varžybose gerai pasirodė Vilniaus rajono atstovas, nemenčinietis Karol Dombrovski.

Biatlonininkai rungtyniavo 10 km sprinto distancijoje su šaudymu gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį sportininkai turėjo įveikti 150 m. baudos ratą. Stiprus, gūsingas vėjas trukdė biatlonininkams šaudyti be klaidų ir tik 8 sportininkams pavyko išvengti baudos ratų.

Karol Dombrovski atsigavo po ligos ir greitai slydo distancijoje, tačiau padarė klaidą šaudyme ir į kitą 3,3 km ratą išslydo 67, atsilikdamas nuo lyderio 57 s. Antrame šaudyme stovint pirmasis šūvis nekliudė taikinio, o likę keturi pasiekė tikslą, todėl Karol turėjo įveikti 1 baudos ratą.

Paskutinį ratą iki finišo nemenčinietis įveikė greitai ir finišavo 71 tarp 103 dalyvių, įveikęs 10 km per 26 min. 7 s. Vytautas Strolia užėmė 77 vietą su rezultatu 26 min. 15 s., o Tomas Kaukėnas liko 89, įveikęs 10 km per 26 min. 45 s.

Kovo 5 d. Karol Dombrovski startuos biatlono 4 x 7,5 km estafečių varžybose.