kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemėžio vaikų lopšelio-darželio Kaziukas

Šiais metais Kazimerines Ąžuolyne nusprendėme švęsti kitaip. Facebook grupėje „Nemėžio Ąžuolynas“ paskelbėme, kds Kaziuko mugės Ąžuolyne nebus. Vaikučių darbelių nuo kovo 1 iki 10 dienos reikės  ieškoti  Nemėžio kaimo bibliotekoje, vaistinėje, pašte. 


Į darbą kibome visi – vaikai, auklėtojos, tėveliai. Piešėme, tapėme, lipdėme, gaminome įvairius darbelius, meistravome, kad savo sukurtais stebuklais pasidalinti su visa Nemėžio kaimo bendruomene. Mūsų darbelių parodėles maloniai priėmė kaimo bibliotekininkė Miroslava Bartiševič, pašto darbuotojos, Camelia vaistinės farmacininkės.

Su mumis sutiko bendradarbiauti šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos pradinukai ir jų mokytojos. Kovo 2 dieną iš pat ryto išsiruošėme į mugę. Gimnazijos fojė ant paruoštų stalų išdėlioję savo darbelius ir mamyčių skanumynus, kartu su šeimininkais nuskubėjome į gimnazijos aktų salę, kur vyko Kaziuko mugės atidarymas. Šventę pradėjo pradinių klasių mokiniai, kuriuos paruošė mokytoja Vilma Sipavičiūtė. Mugės atidarymo proga visus dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Zbignev Macijevski. Ąžuolyno vaikučiai savo  draugams padovanojo du nuotaikingus šokius „Garsiai garsiai“ ir „Saldumynai“.

Po koncerto užvirė Kaziuko mugės prekyba. Prie mūsų stalo skubėjo mokiniai, buvę auklėtiniai, mokytojos, mūsų ir mokinių tėveliai, gimnazijos darbuotojai. Juos vaišinome saldumynais, dovanojome rankų darbo suvenyrus. Atsidėkodami už mūsų įdėtą triūsą, gerą nuotaiką, skanias vaišes, kas kiek galėjo aukojo pinigėlius į mūsų darželio taupyklę.

Mugės ir parodėlių dalyviai paliko šiltus gražius žodžius apie mus ir mūsų darbelius svečių atsiliepimų lapuose, o mes dar ilgai prisiminsime 2017 metų smagų, nuotaikingą, įspūdingą, turiningą Ąžuolyno Kaziuką.


Vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja Alma Zlotnikovienė

 

Shadow up