kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kovo 11-osios proga vieningos Juodšilių bendruomenės Lietuvos valstybės himno giedojimas

Š. m. kovo 10 d. Juodšiliuose, Bažnyčios aikštėje vyko Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas. Šio renginio iniciatoriais buvo Juodšilių „Šilo“ gimnazijos pedagogų būrys. Šventė prasidėjo iškilmingu Lietuvos himno giedojimu, kurį atliko Juodšilių „Šilo“, Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos ir Valčiūnų gimnazijų bei Juodšilių seniūnijos bendruomenių atstovai.


Po iškilmingos šventės pradžios Juodšilių seniūnas Tadeuš Aškelianec tarė sveikinimo žodžius susirinkusiems linkėdamas sėkmingų darbų, prasmingų idėjų, pasididžiavimo savo valstybe, vienybės ir tarpusavio supratimo taip sunkiai iškovotame laisvės kelyje. Taip pat visoms trims Juodšilių švietimo įstaigoms buvo įteikti padėkos raštai už gražios idėjos realizavimą bei palaikymą.

Antra šventės dalis persikėlė į Juodšilių pal. kun. Mykolo Sopočkos bažnyčios vidų, kur kun. Ježy Vitkovski aukojo šv. Mišias už tuos, kurie kovojo, kad mes galėtumėme gyventi laisvoje valstybėje. Esame be galo dėkingi mūsų Klebonui už visapusišką pagalbą ir už tai, kad visada yra su mumis.

Šis renginys paliko gražius įspūdžius kiekvieno širdyje ir tikimės, kad jis taps gražia tradicija ne tik ateinančiais, bet ir kiekvienais metais.

 

Juodšilių seniūnija

Shadow up