kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarybos posėdyje pasveikinti geriausi Vilniaus rajono abiturientai

Šiandien, liepos 28 d., įvyko Vilniaus rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu ne tik priimti reikšmingi sprendimai, bet ir iškilmingai pagerbti puikių rezultatų brandos egzaminų sesijoje pasiekę rajono abiturientai.


„Džiaugiamės turėdami tiek pažangių jaunuolių. Linkime mūsų rajono abiturientams, kad palankiai klostytųsi visi planai, o artima ateitis būtų susieta su gimtuoju Vilniaus rajonu“, – šie merės Marijos Rekst žodžiai lydėjo iškilmingą geriausiųjų pasveikinimą ir apdovanojimus.

Šiemet Vilniaus rajonas didžiuojasi 29 abiturientais, iš įvairių brandos egzaminų gavusiais maksimalius 100 balų įvertinimus. Šimtukų derlių abiturientai šiemet skynė laikydami užsienio kalbų (anglų ir rusų), matematikos, istorijos ir informacinių technologijų valstybinius brandos egzaminus. Kai kurie jų surinko po 2 šimtukus. Daugiausiai šimtukininkų parengė Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija – 6, Rudaminos „Ryto“ gimnazija – 5, Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija – 4 ir Pagirių gimnazija – 3. 2017-ųjų šimtukininkų sąrašą galite rasti čia.

Tarybos nariai, svarstydami klausimą dėl š. m. kovo 28 d. ekstremalaus įvykio Vanaginės k., kurio metu į aplinką pateko cheminės medžiagos, priėmė sprendimą dėl išsiliejusių teršalų surinkimo ir utilizavimo išlaidų finansavimo. Nuspręsta kreiptis į Aplinkos ministeriją dėl dotacijos skyrimo bei dalinai padengti (30 proc.) išlaidas iš Savivaldybės biudžeto lėšų. Visų atliktų darbų vertė siekia  308 717,52 Eur su PVM. Nustačius avarijos kaltininką, išlaidos bus išieškomos iš jo.

Vienbalsiai pritarta suformuoti kelis naujus žemės sklypus, skirtus visuomenės poreikiams. Rudaminoje bus suformuota 0,29 ha teritorija automobilių stovėjimo aikštelei įrengti, tuo tarpu Zujūnų seniūnijoje atsiras 2 poilsio parkai: 0,54 ha Pašilaičių k. ir 0,08 ha Gineitiškių k.


Shadow up