kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nuo 2017 m. liepos 4 d. – daugiau paslaugų UAB „VAATC“ didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse

UAB „VAATC“, siekdama Vilniaus regiono gyventojams suteikti papildomas galimybes tinkamai sutvarkyti buityje susidariusias pavojingąsias ir nepavojingąsias atliekas, plečia savo teikiamų paslaugų spektrą ir nuo 2017 m. liepos 4 d. pradeda teikti naują paslaugą gyventojams – mokamą atliekų priėmimą didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse (2017 m. birželio 28 d. įsakymas Nr. 124-VĮ-59 „Dėl didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse mokamai priimamų atliekų priėmimo įkainių ir priimamų atliekų kiekio patvirtinimo“).


Iki šiol didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse atliekos buvo priimamos tik nemokamai, tačiau jų kiekis negalėjo viršyti nustatytų dydžių. Nuo liepos 4 d. nemokamai priimamų atliekų kiekiai nemažės, tačiau, esant poreikiui, į kai kurias aikšteles galės būti pristatomi ir didesni atliekų kiekiai, už jų tvarkymą sumokant nustatyto dydžio mokestį.

Mokamai atliekos šiuo metu bus priimamos tik trijose Vilniaus regiono esančiose aikštelėse – Gerseniškių g. 5, Ukmergėje bei Pilaitės pr. 50 ir Liepkalnio g. 113b, Vilniuje. Tačiau įvertinus šių naujų paslaugų poreikį bei efektyvumą, numatoma priimti sprendimą dėl jų teikimo ir kitose UAB „VAATC“ valdomose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse.

Taip pat akcentuotina, kad nuo 2017 m. liepos 4 d. yra padidinami aikštelėse nemokamai priimamų nebenaudojamos elektros ir elektrinės įrangos bei stiklo kiekiai.

UAB „VAATC“ didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse, esančiose Gerseniškių g. 5, Ukmergėje, Pilaitės pr. 50 ir Liepkalnio g. 113b, Vilniuje, mokamai priimamų atliekų kiekiai bei priėmimo įkainiai

UAB „VAATC“ didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse nemokamai priimamų atliekų kiekiai

Shadow up