kaires_puses_index
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 


 


Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminoje vasara išlydėta sporto varžybomis

Rugsėjo 2-ą dieną, šiltą šeštadienio popietę Vilniaus rajono ir Vilniaus miesto jaunimas aktyviai atsisveikino su vasara sporto stadione. Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras su Vilniaus rajono savivaldybės Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus parama surengė krepšinio, futbolo ir tinklinio sporto varžybas užsiregistravusioms komandoms.


Visas atvykusias komandas iškilmingai pasveikino Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot, kuris nuoširdžiai padėkojo renginio organizatoriui – Rudaminos daugiafunkciniam kultūros centrui – už aktyvaus ir sveiko laiko praleidimo skatinimą, už galimybę jaunimui parodyti savo gebėjimus įvairiuose sporto šakose, taip didinant motyvaciją domėtis sportu ir aktyviai sportuoti. Varžybose, kurios įvyko Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos sporto stadione dalyvavo 14 komandų.

Futbolo varžybose trečią vietą laimėjo kolektyvas „ARDAS“, antrą vietą iškovojo komanda „Kalviškės“, nugalėtojais tapo komanda „Maladiožka“. Krepšinio varžybose trečią vietą laimėjo kolektyvas „Niaf Niaf“, antrą vietą – komanda „Nuišto“, geriausiai krepšinį sužaidė kolektyvas „Sudervės“, užėmęs pirmą vietą. Tinklinio varžybose trečią vietą laimėjo komanda „MJB“ iš Mickūnų, antrą vietą – komanda „Grigaičiai“, o pirmąją – kolektyvo „Turbo“ nariai. Nugalėtojams buvo įteikti medaliai, taurės ir diplomai. Taip pat Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot įteikė savo dovanas – svarbiausius šių sporto šakų atributus – kamuolius.

   
     

 

Tekstas Elena Radevič

Foto Renata Klim

Shadow up