kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Skirlėnuose šurmuliavo derliaus šventė

Šeštadienį, rugsėjo 9 dieną, Sužionių seniūnijos gyventojai ir svečiai rinkosi į tradicinę Derliaus šventę Skirlėnuose.

Šventėje dalyvavo bei kartu su bendruomene gausiu derliumi džiaugėsi Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško, Tarybos nariai, Seimo narys Česlav Olševski ir Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmunt Šot.

Derliaus šventę pradėjo Sužionių seniūnas Tadeušas Aliancevič sveikinimo ir padėkos žodžiais visiems susirinkusiems gyventojams ir garbiems svečiams.

Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško visiems gyventojams ir ūkininkams perdavė šiltus sveikinimo žodžius nuo Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst ir kartu su visa bendruomene ir svečiais dėkojo Sužionių krašto ūkininkams už sunkų kasdienį darbą bei surinktą derlių, o Tarybos narys Stanislav Adomaitis kartu su Sužionių seniūnu išdalino padėkos raštus vietiniams ūkininkams. Vicemerė taip pat visus susirinkusius pakvietė rugsėjo 30 d. į Pikeliškes (Riešės sen.) į tradicinę, šiais metais XXII-ąjį kartą vyksiančią Vilniaus rajono derliaus šventę.

Po padėkos žodžių seniūnijos gyventojai įteikė Sužionių seniūnui šių metų derliaus vaišes, kurias pašventino Nemenčinės Šv. Arkangelo Mykolo parapijos vikaras kun. Stanislav Valukevič.

Šventės svečius linksmino dainų ansamblis „Sużanianka“, muzikos grupė „Kapela Świętojańska“ ir solistė iš Lenkijos Aleksandra Jach su grupe. Gyventojai taip pat galėjo pasivaišinti karšta kaimiška kopūstiene.

Nuotr. Zigmont Ždanovič

Shadow up