kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Trijų dienų mokymai „Pilna vokalinė metodika”

Rugsėjo 16-18 dienomis Vilniaus lenkų kultūros namuose, Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre ir Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Zujūnų skyriuje vyko „Pilnos vokalinės metodikos“ (iš ang. Complete Vocal Technique – CVT) mokymai.


Įgaliota vokalinės technikos mokytoja, vokalistė, aktorė, pilnos vokalinės metodikos pedagogė Katažina Idzikovska pagal projektą atvyko į Lietuvą, kad galėtų pasidalinti savo žiniomis ir teorijomis apie žmogaus vokalo galimybes. Seminare dalyvavo vokalinių ir liaudies ansamblių vadovai bei jų nariai, chorai, solistai, skaitovai ir kiti asmenys, kurie pagal profesiją dirba su savo balsais. Vokalistė ir aktorė išsamiai papasakojo apie pilnos vokalinės metodikos taikymą, apie sveiko garso emisijos principus, apie balso formavimą ir vokalo efektus. Visi dalyviai galėjo pademonstruoti sau patikusį kūrinį ir išgirsti iš profesionalo, kaip galima būtų patobulinti dainavimą, taikant pilną vokalinę metodiką.

Seminarą organizavo Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras ir VŠĮ „AD BONUM“. Projektą rėmė fondas „Pomoc Polakom na Wschodzie“ („Pagalba lenkams Rytuose“).

Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras

Shadow up