kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Susitikime su Jaunimo reikalų departamento atstovais – aptartos Vilniaus rajono jaunimo galimybės

Šiandien, rugsėjo 19-ą dieną, Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi bei su administracijos atstovais susitiko Jaunimo reikalų departamento (JRD) direktorius Jonas Laniauskas ir JRD Jaunimo politikos plėtros ir programų įgyvendinimo skyriaus vyr. specialistė Asta Tiškutė.


Susitikime su JRD atstovais dalyvavusi Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Danuta Narbut bei Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyr. specialistė, Jaunimo reikalų koordinatorė Božena Tyčino aptarė aktualius klausimus Vilniaus rajono jaunimo politikos srityje, supažindino atvykusius svečius su esama situacija, pasidalijo idėjomis bei įspūdžiais apie darbą su jaunimu.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Danuta Narbut padėkojo svečiams už apsilankymą ir užtikrino, jog Vilniaus rajono savivaldybė prisidės prie sėkmingo jaunimo politikos įgyvendinimo Vilniaus rajone. „Jaunimo politika Vilniaus rajone yra aktuli tema ir šiam klausimui skiriama vis daugiau dėmesio. Mūsų jaunimas yra aktyvus, energingas, pilnas iniciatyvų bei pasiūlymų, tą įrodo jų veikla seniūnijose, dalyvavimas vykstančiuose renginiuose bei parapijinėse šventėse“, – rajono jaunimo veiklą gyrė Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė.

Tuo tarpu JRD direktorius, pristatęs savo veiklos kryptis, papasakojęs apie galimybę rajone kurti jaunimo organizacijų sąjungą „Apskritas stalas“, pasiūlė savo pagalbą bei konsultacijas.


 

Shadow up