kaires_puses_index
 
 
  

 

 

 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Zujūnų gimnazijos inauguracijos iškilmėse – daug šypsenų ir gražiausių palinkėjimų

Šiandien, spalio 18 d., Vilniaus rajone vyko Zujūnų gimnazijos inauguracijos iškilmės. Į šventę susirinko visa Gimnazijos bendruomenė, administracija, mokiniai, tėvai, buvę absolventai ir kitų švietimo įstaigų atstovai bei garbūs svečiai, draugai ir partneriai.


Šventė prasidėjo nuo iškilmingos naujos Zujūnų gimnazijos lentelės atidengimo, kurią pašventino Vilniaus Šv. Juozapo parapijos klebonas Ričardas Doveika. Po lentelės atidengimo Zujūnų gimnazijos patalpose vyko šv. Mišios. Kunigas priminė visiems susirinkusiems koks svarbus yra  švietimas, ir palinkėjo visiems mokiniams ir mokytojams meilės ir stiprybės jų tolesnėje veikloje.

Šios gražios šventės proga Zujūnų gimnazijos bendruomenę pasveikinti atvyko Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Europarlamentaras Valdemar Tomaševski, Seimo narė Rita Tamašunienė, Tarybos nariai, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos, Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič, Lietuvos lenkų mokyklų mokytojų draugijos „Macierz Szkolna“ pirmininkas Juzef Kviatkovski, Zujūnų seniūnijos seniūnas Miroslav Gajevski, kaimyninių švietimo ir kultūros įstaigų vadovai bei visi kiti garbūs svečiai.

Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst pasveikino visą Zujūnų gimnazijos bendruomenę ir visus kitus, kurie panorėjo pasidžiaugti šia gražia švente. Merė padėkojo visiems, kurie prisidėjo prie to, kad dabar Zujūnuose yra gimnazija, ir užtikrino, kad Savivaldybė ir toliau stengsis padėti visoms švietimo įstaigoms Vilniaus rajone. Atsidėkodama už sunkų, bet gerai atliekama darbą, merė įteikė gimnazijos darbuotojams padėkos raštus.

Europarlamentaras Valdemar Tomaševski kartu su visais susirinkusiais pasidžiaugė, kad tai yra jau 36-oji gimnazija Vilniaus krašte. Europarlamentaras padėkojo visiems gimnazijos pedagogams ir pabrėžė gimnazijos svarbą formuojant jaunus žmones.       

Gimnazijos direktorius Marek Pščolovski, padėkojo visiems kurie prisidėjo prie gimnazijos atsiradimo ir visiems atvykusiems svečiams, susirinkusiems į gimnazijos inauguracijos šventę. Atsidėkodamas už sunkų darbą, gimnazijos direktorius įteikė pedagogams ir kitiems darbuotojams diplomus.

Zujūnų gimnazijos mokiniai paruošė įspūdingą meninę programą, kurioje netrūko dainų, humoro, eilėraščių ir šokių. Susirinkę svečiai galėjo pamatyti ir pasidžiaugti įvairaus amžiaus Zujūnų gimnazijos auklėtinių pasirodymais.

Zujūnų gimnazijos ištakos siekia 1925 metus kada Buivydiškėse atsirado pirmoji švietimo įstaiga. 1968 metais buvo pastatytas naujas mokyklos pastatas Zujūnuose, o 1997 metais mokyklos pavadinimas buvo pakeistas iš Buivydiškių į Zujūnų. 2017 metais Zujūnų mokykla oficialiai tapo gimnazija. 

 

Shadow up
incorrect array size: 1