kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Lietuvos Respublikos Seime pristatyta paroda „Vilnius – Gailestingumo miestas”

2017 m. lapkričio 29 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko renginys, skirtas parodos „Vilnius – Gailestingumo miestas” atidarymui. Ekspozicija nurodo Dievo malonės pavyzdžius Vilniaus mieste.


Parodą sudaro 16 plakatų su nuotraukomis tų vietų, kurios labiausiai susijusios su Dievo gailestingumu Vilniuje. Po nuotraukomis yra užrašytos citatos iš šv. Faustinos dienoraščio ir iš Palaimintojo Mykolo Sopočko ir šv. Jono Pauliaus II raštų. Užrašai ant plakatų yra užrašyti lietuvių, lenkų ir anglų kalbomis.

„Pirmą kartą paroda buvo atidaryta 2016 m. rugpjūčio 3 d. ir nuo to laiko ji jau aplankė 20 vietovių“, – sakė Lietuvos Respublikos Seimo narė Rita Tamašunienė. Parodą pamatė jau beveik visas Vilniaus kraštas. Paroda buvo rodoma: Vilniuje (Lenkų kultūros namai, Rotušė, Bažnytinio paveldo muziejus) bei Paluknyje, Nemenčinėje, Juodšiliuose, Maišiagaloje, Šalčininkuose ir Trakuose.

Paroda pabuvojo ir Strasbūre, tai buvo išskirtinis įvykis, kadangi religinio pobūdžio ekspozicijos labai retai yra rodomos Europos parlamente. Paroda taip pat buvo išstatyta Lodzėje, Gdanske, o po Lietuvos Respublikos Seimo keliaus į Balstogę.

Parodos idėjos autorius yra kunigas Mariuš Maršalek, Gailestingumo metų koordinatorius Vilniaus Arkivyskupijoje.

Parodos atidaryme dalyvavo ir Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski bei Savivaldybės administracijos darbuotojai.

Paroda bus atidaryta iki 2017 m. gruodžio 4 d.

Kviečiame aplankyti!

L24.lt
Nuotr. Marlena Paškovska

Shadow up