kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Susitikimas neįgaliųjų aktualiais klausimais

Tarptautinės neįgaliųjų dienos išvakarėse Socialinės rūpybos skyrius kartu su Vilniaus rajono centrine poliklinika ir Lietuvos neįgaliųjų draugija organizavo susitikimą, kuriame buvo aptartos problemos, su kuriomis dažniausiai susiduria Vilniaus rajono neįgalieji; pristatytos techninės, ortopedinės, slaugos ir higienos priemonės; pateikta informacija apie šių priemonių įsigijimo ir kompensavimo tvarką, medicinines reabilitacijos paslaugas.


 

Susitikime dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos Bendrosios medicinos pagalbos skyriaus vyr. specialistė R.Biekšienė, kuri plačiau aptarė medicininės reabilitacijos paslaugų teikimo tvarką. Techninės pagalbos neįgaliesiems centro vyr. specialistė I.Juodagalvienė supažindino su techninės pagalbos neįgaliesiems priemonių įsigijimo ir kompensavimo tvarka.

Susitikime taip pat dalyvavo Vilniaus rajono centrinės poliklinikos vyr. gydytojo pavaduotoja N.Kečina, Bendrosios praktikos gydytojai, Savivaldybės seniūnijų socialinio darbo organizatoriai, socialinių įstaigų socialiniai darbuotojai, Vilniaus rajono neįgalieji ir jų šeimos nariai.

Renginyje dalyvavo techninės pagalbos priemonių gamintojai ir tiekėjai, kurie pristatė ir pademonstravo savo produkciją: AB „Puntukas“; UAB „Ortopedijos technika“; UAB Tena; VšĮ Inkocentras.

 

Shadow up